Korepetycje - Seweryn O. id: 43859

Seweryn O.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Cześć, mam na imię Seweryn i chętnie pomogę Tobie z problemami z matematyki, chemii, historii muzyki, fortepianem, kształceniem słuchu i innymi.

Seweryn O.

Cześć, mam na imię Seweryn i chętnie pomogę Tobie z problemami z matematyki, chemii, historii muzyki, fortepianem, kształceniem słuchu i innymi.

Przedmioty

Matematyka

Chemia

Muzyka

Historia muzyki

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Nauka kształcenia słuchu, zasad muzyki, form muzycznych, harmonii, oraz nauka gry na fortepianie (od podstaw, m.in. 7 lat)

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Pomogę w przygotowaniach do lekcji lub egzaminu, a także na egzaminy wstępne na AM.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Junikowo, Morasko-Radojewo, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald, Św. Łazarz, Wilda, Winiary

U korepetytora:
Poznań, Główna, Ul. Św. Marcin
Online:
Tak

O sobie:

Obecnie studiuję na Akademii Muzycznej w Poznaniu, specjalność teoria muzyki. Mam doświadczenie pracy z dziećmi, oraz kończę w tym roku przygotowanie pedagogiczne.

Na swoim koncie mam wiele sukcesów, na wielu poziomach nauki i specjalizacji, m.in. w liceum zostałem laureatem konkursu z chemii organizowanego przez Politechnikę Gdańską, dzięki czemu otrzymałem indeks na tamtejszą uczelnię, jednak poszedłem za sercem. Także jestem kompozytorem i dyrygentem. Moje kompozycje (za które zbieram laury) są wykonywane w całym kraju.

Na fortepianie gram od 6 r.ż., a na saksofonie od 10 r.ż. Kończyłem PSM I i II st. w Żaganiu. Obecnie gram w różnych zespołach, od jazzu do orkiestry dętej.

! Nauka fortepianu wyłącznie u ucznia!

Oferuję indywidualne podejście do każdego ucznia (mam również doświadczenie w pracy z chorymi dziećmi), praca grupach jak najbardziej możliwa. Przygotuję dzieci do egzaminów oraz pomogę zrozumieć zadane prace. Nie odrabiam za nikogo prac lub sprawdzianów! (Tyczy się to każdej specjalności).

Zapraszam do kontaktu.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego, licencjat, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Adam R. id: 50217

Adam R.

Rekrutacja na nowy rok szkolny/akademicki 2023/2024 otwarta. Pomagam w przygotowaniu uczniów na wszelakich poziomach nauczania, od wczesnych klas podstawowych, aż po materiał ze studiów. Z łatwością umiem dogadać się z młodzieżą, w zeszłym roku 100% uczniów było zadowolonych z zajęć. Zapraszam serdecznie!

5
80zł/60 min
Jakub H. id: 38358

Jakub H.

Student Informatyki na Politechnice Poznańskiej

4.8
90zł/60 min
Adrianna B. id: 109187

Adrianna B.

Ukończyłam 1. rok kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa, aktualnie studiuję na Akademii Muzycznej w Poznaniu, ale nadal matematyka jest dla mnie bardzo ważna. Mam nadzieję, że zarażę każdego pasją do tego przedmiotu.

50zł/60 min
Piotr G. id: 53092

Piotr G.

Jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse, Audyt i Inwestycje.

80zł/60 min
Maksymilian P. id: 107027

Maksymilian P.

Cześć, jestem Maks :) Jestem absolwentem Zespołu Szkół Budownictwa nr. 1 w Poznaniu, cieszącego się wysoką reputacją (W najnowszym rankingu Perspektywy 2023 technikum otrzymało złotą tarczę).

50zł/60 min

;