Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Lubelska (2017)

Poziom:

magister inżynier

Rok ukończenia:

2017

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejEgzamin 8-klasistySzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPoziom A1-A2Poziom B1-B2Dla dzieci

O sobie:

Zapraszam bardzo serdecznie na lekcje z matematyki oraz języka niemieckiego . Przygotowuję dzieci i młodzież do egzaminów na koniec szkoły podstawowej oraz z bieżących tematów. Bardzo lubię pracę z młodymi ludźmi. Sukcesy moich uczniów sprawią mi ogromną radość i satysfakcje. Udzielam korepetycji już od 3 lat z dużym powodzeniem.

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Polecam korepetycje z matematyki z Panią Karoliną. Pani potrafi bardzo dobrze tłumaczyć, wszystko po kolei. Pani Karolina to przemiła i sympatyczna osoba, która posiada ogromną wiedzę!

Matematyka, Szkoła średnia

Jestem bardzo zadowolona z pracy z korepetytorem. Pani Karolina za każdym razem potwierdza i przypomina sms-em o zajęciach, mimo kłopotów z nauką córka bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Od pierwszych zajęć oceny z matematyki poprawiły się. W porównaniu do poprzednich korepetytorów, Pani Karolina realizuje duże partie materiału, przy czym są one zrozumiałe i przyswojone przez córkę. Polecam!

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

Pani Karolina bardzo miła i punktualna osoba. Ma świetne podejście do ucznia. Dziecko ją lubi. Cieżko jeszcze ocenić efekty, ponieważ odbyło się kilka lekcji, ale ze współpracy jesteśmy zadowoleni. Polecam!

Matematyka

Pani Karolina zajmuję się matematyką z moją córką. Zapewnia przyjazną atmosferę i wiele materiałów edukacyjnych. Bardzo dobrze tłumaczy. Jest to osoba punktualna i odpowiedzialna. Jest to cierpliwa nauczycielka z doskonałą znajomością przedmiotu. Gorąco polecam!

Matematyka

Bardzo polecam Panią Karolinę. Uważam że jest ona bardzo dobrym korepetytorem. Pani Karolina jest człowiekiem sumiennym, grzecznym i kulturalnym, z właściwą wiedzą. Gorąco polecam

Pokaż więcej opiniiUkryj opinii

Podobne ankiety Warszawa

40 Zł/god

Pokaż profil

40 Zł/god

Pokaż profil

50 Zł/god

Pokaż profil

Krótka informacja o korepetytorze

Karolina S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Język niemiecki
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Poziom A1-A2
  • Poziom B1-B2
  • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 40 Zł/god.