Korepetycje - Julia R. id: 45607

Julia R.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Mam na imię Julia, studiuję kierunek lekarski, zajmuję się dodatkowo udzielaniem korepetycji. Moje specjalności to biologia i język angielski :)

Julia R.

Mam na imię Julia, studiuję kierunek lekarski, zajmuję się dodatkowo udzielaniem korepetycji. Moje specjalności to biologia i język angielski :)

Przedmioty

Biologia

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Udzielam korepetycji z biologii na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym. Ogromna ilość przerobionych zadań o różnym stopniu trudności oraz prawie dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji sprawiają, że jestem w stanie zagwarantować sprawne i profesjonalne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Tłumaczę trudne zagadnienia na tzw. chłopski rozum, sprawiając, że stają się bardziej przystępne i zrozumiałe :) Uczę tworzyć kreatywne skojarzenia i związki przyczynowo-skutkowe, posłu

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomach od całkowicie początkującego, do rozszerzonego (B2). Podpowiem, na co warto zwrócić szczególną uwagę, nauczę technik szybkiego zapamiętywania, tworzenia skojarzeń, logicznie i w prosty sposób wytłumaczę trudne zagadnienia. Podchodzę w inny sposób do każdego z uczniów, wyłapując słabsze punkty i skupiając się na nich w dalszej współpracy, tak aby uczeń poruszał się swobodnie we wszystkich obszarach języka angielskiego.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Rzeszów:

Śródmieście - Północ, Śródmieście - Południe, Pułaskiego, Gen. Grota-Roweckiego, Piastów, Gen. Dąbrowskiego, Staroniwa, Kmity, Gen. Andersa, Staromieście, Tysiąclecia, Pobitno, Mieszka I, Nowe Miasto, Wilkowyja, Słocina, Zalesie, Przybyszówka, Baranówka, Króla Stanisława Augusta, Paderewskiego, Drabinianka, Krakowska - Południe, Kotuli, Załęże, Zwięczyca, Biała, Budziwój, Miłocin, Bzianka, Matysówka

U korepetytora:
Rzeszów, Staroniwa, Podgórska 14/105
Online:
Tak

O sobie:

Maturę z przedmiotów których nauczam zdałam w 2020 roku, dzięki samodzielnej pracy, na bardzo wysoki procent (język angielski podst. 98%, język angielski rozsz. 92%, biologia rozsz. 88%). Umiem uważnie słuchać i dopasować się do indywidualnych potrzeb ucznia, do każdego podchodzę w sposób, który w danym przypadku uważam za najbardziej efektywny. Łączę naukę logicznego i kreatywnego myślenia z jednoczesną nauką schematycznego myślenia pod tzw. "klucz". Zapewniam miłą i ciepłą atmosferę, ale jednocześnie dbam o zapewnienie uczniowi odpowiedniej dyscypliny i motywacji, tak aby zdążył przygotować się do określonego celu najlepiej jak potrafi :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Rzeszowski, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Viktor S. id: 8353

Viktor S.

Uczyłem i organizowałem Brush-up kursy i kursy Business English. Pracowałem w Kanadzie i miałem praktykę w USA, Massachussetts, Boston.

5
50zł/60 min
Sylwia K. id: 104975

Sylwia K.

24-letnia nauczycielka nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego oraz biologii i informatyki w szkole podstawowej i średniej. Ukończyłam wiele kursów kwalifikacyjnych. Od dwóch lat pracuje w zawodzie, natomiast korepetycji udzielam od 4 lat. Mój wiek jest moim atutem - łatwo przychodzi mi zrozumienie potrzeb dziecka czy ucznia klas starszych.

70zł/60 min
Elżbieta S. id: 28235

Elżbieta S.

Jestem nauczycielem zorientowanym na potrzeby ucznia. Otwartość i łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji to moja mocna strona.

70zł/60 min
Ela A. id: 35431

Ela A.

Nauczanie jest moją pasją, którą ciągle rozwijam. Jestem zafascynowana neurodydaktyką i wszystkim, co wiąże się z nauczaniem przyjaznym mózgowi.

5
80zł/60 min
Iga Z. id: 38695

Iga Z.

Jestem studentką psychologii, ale język angielski od zawsze był w moją pasją, stale i z wielką przyjemnością rozwijam swoje zainteresowanie.

5
40zł/60 min

Julia R. korepetytor - Biologia, Język angielski. Rzeszów.