Korepetycje - Julia R. id: 45607

Julia R.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Mam na imię Julia, studiuję kierunek lekarski, zajmuję się dodatkowo udzielaniem korepetycji. Moje specjalności to biologia i język angielski :)

Julia R.

Mam na imię Julia, studiuję kierunek lekarski, zajmuję się dodatkowo udzielaniem korepetycji. Moje specjalności to biologia i język angielski :)

Przedmioty

Biologia

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Udzielam korepetycji z biologii na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym. Ogromna ilość przerobionych zadań o różnym stopniu trudności oraz prawie dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji sprawiają, że jestem w stanie zagwarantować sprawne i profesjonalne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Tłumaczę trudne zagadnienia na tzw. chłopski rozum, sprawiając, że stają się bardziej przystępne i zrozumiałe :) Uczę tworzyć kreatywne skojarzenia i związki przyczynowo-skutkowe, posłu

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomach od całkowicie początkującego, do rozszerzonego (B2). Podpowiem, na co warto zwrócić szczególną uwagę, nauczę technik szybkiego zapamiętywania, tworzenia skojarzeń, logicznie i w prosty sposób wytłumaczę trudne zagadnienia. Podchodzę w inny sposób do każdego z uczniów, wyłapując słabsze punkty i skupiając się na nich w dalszej współpracy, tak aby uczeń poruszał się swobodnie we wszystkich obszarach języka angielskiego.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Rzeszów:

Śródmieście - Północ, Śródmieście - Południe, Pułaskiego, Gen. Grota-Roweckiego, Piastów, Gen. Dąbrowskiego, Staroniwa, Kmity, Gen. Andersa, Staromieście, Tysiąclecia, Pobitno, Mieszka I, Nowe Miasto, Wilkowyja, Słocina, Zalesie, Przybyszówka, Baranówka, Króla Stanisława Augusta, Paderewskiego, Drabinianka, Krakowska - Południe, Kotuli, Załęże, Zwięczyca, Biała, Budziwój, Miłocin, Bzianka, Matysówka

U korepetytora:
Rzeszów, Staroniwa, Podgórska 14/105
Online:
Tak

O sobie:

Maturę z przedmiotów których nauczam zdałam w 2020 roku, dzięki samodzielnej pracy, na bardzo wysoki procent (język angielski podst. 98%, język angielski rozsz. 92%, biologia rozsz. 88%). Umiem uważnie słuchać i dopasować się do indywidualnych potrzeb ucznia, do każdego podchodzę w sposób, który w danym przypadku uważam za najbardziej efektywny. Łączę naukę logicznego i kreatywnego myślenia z jednoczesną nauką schematycznego myślenia pod tzw. "klucz". Zapewniam miłą i ciepłą atmosferę, ale jednocześnie dbam o zapewnienie uczniowi odpowiedniej dyscypliny i motywacji, tak aby zdążył przygotować się do określonego celu najlepiej jak potrafi :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Rzeszowski, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Aleksandra N. id: 41786

Aleksandra N.

Jestem studentką filologii angielskiej oraz niemieckiej. Mam dobry kontakt z dziećmi oraz młodzieżą i myślę, że uczę s sposób ciekawy i efektowny.

50zł/60 min
Piotr S. id: 2618

Piotr S.

Absolwent elektroniki i telekomunikacji WAT. Korepetycje głównie z przedmiotów ścisłych. Szkoła podstawowa - każdy przedmiot. Dojazd do ucznia.

70zł/60 min
Adriana B. id: 32346

Adriana B.

Język polski - język ojczysty. Język angielski - poziom C2. Język niemiecki - B2.

70zł/60 min
Mthokozisi M. id: 114443

Mthokozisi M.

I'm a very fluent English speaker with a little bit of Polish, enough for basic communication. I'm quite a good athlete which I realized mostly when I was in high school.

40zł/60 min
Ndula M. id: 25312

Ndula M.

English at all levels, Geography at high school level and below

60zł/60 min