Korepetycje - Zofia P. id: 47341

Zofia P.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Nie mam dużego doświadczenia z tutoringiem, ale w liceum uczestniczyłam w kilku kursach oraz kółku korepetycji rówieśniczych. Dobrze pracuję z innymi.

Zofia P.

Nie mam dużego doświadczenia z tutoringiem, ale w liceum uczestniczyłam w kilku kursach oraz kółku korepetycji rówieśniczych. Dobrze pracuję z innymi.

Przedmioty

Język angielski

Gra na skrzypcach

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Posługuję się językiem angielskim na poziomie języka ojczystego; jestem native-speakerem. Dostosuję sposób nauczania do zapotrzebowania ucznia.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Sposób nauczania dostosuję do zapotrzebowania ucznia, mogę przerabiać gamy, etiudy i innego rodzaju ćwiczenia, skupiam się na podstawach które są bazą na podstawie której można budować muzykalność.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów

Ochota

Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów

Ursynów

Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Teren Wydzielony Rezerwat „Las Kabacki”, Ursynów Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki

Wilanów

Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin

Włochy

Nowe Włochy, Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Załuski

Wola

Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

Żoliborz

Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie

U korepetytora:
Warszawa, Mokotów, Wyględów
Online:
Nie

O sobie:

Urodziłam się w Polsce, jednak w wieku 3 lat wyjechałam za granicę (Łotwa, Rumunia) gdzie uczęszczałam do przedszkola prowadzonego w języku angielskim. W wieku lat 7 wróciłam do Polski i rozpoczęłam naukę w państwowej szkole podstawowej, oraz kontynuowałam naukę angielskiego na wyższym poziomie poza szkołą. Rozpoczęłam także naukę gry na skrzypcach w Państwowej Szkole Muzycznej I St. Nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie gdzie osiągnęłam wiele sukcesów, między innymi liczne nagrody w konkursach państwowych oraz międzynarodowych. W wieku lat 11 wyjechałam ponownie za granicę (Niemcy) gdzie uczęszczałam do międzynarodowego gimnazjum prowadzonego w języku angielskim. Kontynuowałam także naukę gry na skrzypcach oraz uczestnictwo i sukcesy w konkursach. W wieku lat 15 wróciłam do Polski gdzie uczęszczałam do Kanadyjskiej Szkoły w Warszawie (the Canadian School of Warsaw) oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II St. Im. J. Elsnera. W 2020 roku wyjechałam do Stanów Zjednoczonych gdzie uczęszczałam do San Domenico Upper School w San Anselmo, CA. Ukończyłam liceum w maju bieżącego roku (2022). Dostałam się na studia muzyczne z profilem gry na skrzypcach do, między innymi, Manhattan School of Music w Nowym Jorku, oraz San Francisco Conservatory of Music w San Francisco, jednak z powodów prywatnych zdecydowałam się na powrót i kontynuację nauki w Polsce. Władam językiem polskim oraz angielskim na poziomie języka ojczystego. Gram na skrzypcach na poziomie przed-profesjonalnym.

Wykształcenie:
San Domenico Upper School, student, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Stanisław J. id: 104628

Stanisław J.

Witajcie! Jestem studentem uczelni SGH w Warszawie i chętnie pomogę wam w nauce matematyki oraz angielskiego. W wolnym czasie lubię również grać w golfa, co pozwala mi się zrelaksować i zapomnieć o codziennych sprawach. Z moją pomocą, będziecie w stanie lepiej zrozumieć materiał i osiągnąć swoje cele akademickie.

80zł/60 min
Michael D. id: 111395

Michael D.

Born in Poland. Raised and educated in the USA. Studied abroad in Paris. Lived and worked as an ESL instructor in Korea. I have extensive international and cross-cultural experience.

90zł/60 min
Julia P. id: 42536

Julia P.

Korepetycji z języka angielskiego udzielam od dłuższego czasu. Posiadam certyfikat Cambridge CAE, na co dzień studiuje w języku angielskim.

5
80zł/60 min
Wiktoria M. id: 2851

Wiktoria M.

Zapraszam na skuteczne zajęcia

70zł/60 min
Patrycja R. id: 106095

Patrycja R.

Jestem tegoroczną absolwentką dwujęzycznego liceum im. Kopernika w Warszawie. Korepetycje prowadzę od ponad roku. Moja pasja jest podróżowanie i fotografia. Podróżując, udało mi się zobaczyć wiele państw europejskich oraz w zeszłym roku USA (Nowy York i Miami). Lekcje prowadzę po polsku albo angielsku według preferencji.

50zł/60 min

;