Korepetycje - Jolanta R. id: 47350

Jolanta R.

90 zł/60 min
90 zł/60 min

Jestem sumienna, wymagająca, kreatywna, pozytywnie nastawiona do ludzi, mam dobry kontakt z młodzieżą i dziećmi, Lubię swoją pracę.

Jolanta R. 5.0(opinie: 3)

Jestem sumienna, wymagająca, kreatywna, pozytywnie nastawiona do ludzi, mam dobry kontakt z młodzieżą i dziećmi, Lubię swoją pracę.

Przedmioty

Język niemiecki

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Kraków, Dzielnica XIV Czyżyny, Czyżyny, Krakow oś Dywizjonu
Online:
Tak

O sobie:

Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński w 1977roku.
Pracowałam ponad 20 lat w szkole podstawowej, następnie w gimnazjum , a także w liceum oraz w Szkole Języków Obcych. Mam ponad 50 laureatów i finalistów Olimpiad Języka Niemieckiego. Uczestniczyłam w różnych szkoleniach , w tym także zagranicznych z Instytutu Goethego w Iserlohn oraz Państwowej Akademii Nauk w Berlinie itp. Posiadam liczne nagrody i wyróżnienia, m in. Wielokrotne Nagrody Prezydenta Krakowa, Edukacyjna Nagroda Miasta Krakowa. Organizowałam także wymiany uczniowskie do Niemiec, a także przyjmowałam grupy młodzieży z Niemiec
W pracy stosuje różne metody nauczania, korzystam z nowoczesnych form przekazywania wiedzy , z filmów, wideo itp. Staram się Jsk najbardziej aktywizować młodzież poprzez dialogi , konwersacje, scenki sytuacyjne.
Jestem osobą komunikatywną i cieszą mnie efekty mojej pracy. Wielu moich uczniów podjęło studia na uczelniach zagranicznych

Wykształcenie:
Uniwersytet Jagielloński, magister, 1977
Wiek:
50+
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

3 opinie o Jolanta R.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Joanna

5+

30.07.2023

Język niemiecki, Szkoła średnia

5+

Polecam wszystkim Panią Jolantę. Zależało mi na nauce stacjonarnej w Krakowie, z nauczycielem języka niemieckiego. Podkreślam, że z nauczycielem, z doświadczeniem w pracy z uczniem liceum. Pani Jolanta ma doskonałą praktykę zawodową oraz wykształcenie. Uczy mojego syna (1 klasa LO). Jest wymagającą, profesjonalną nauczycielką. Uczy, odpytuje, zadaje zadania domowe. Ma świetny kontakt z uczniem. Jest miłą i przyjazną osobą. Tak jak syn nie lubił niemieckiego w szkole, tak chętnie chodzi na korepetycje do Pani Jolanty. Świetnie, zrozumiałe tłumaczy gramatykę. Nie denerwuje się, nie niecierpliwi. Takich nauczycieli brakuje w szkołach. Polecam wszystkim lekcje z Panią Jolantą.... więcej»
Hanna

5+

30.07.2023

Język niemiecki, Przygotowanie do TestDaF, DSD

5+

Super zajęcia... więcej»
Paweł

5+

07.04.2023

Język niemiecki, Poziom A1-A2

5+

Pani Jolanta jest świetnym nauczycielem z pasją! ... więcej»

Podobne ankiety

Wiktoria N. id: 12366

Wiktoria N.

Ich bin Victoria und ich kann Dir viel beibringen :)

80zł/60 min
Santi S. id: 15414

Santi S.

Mam na imię Santi, 28 lat. Urodziłem i wychowałem się w Niemczech skończyłem tam Maturę. Aktualnie studiuje medycynę w Krakowie.

5
100zł/60 min
Daria Z. id: 25677

Daria Z.

Pracowita i wysoko zmotywowana osoba z doświadczeniem nauczyciela.

5
70zł/60 min
Natalia B. id: 45150

Natalia B.

Nauczanie niemieckiego to moja pasja i ogromna przygoda. Dysponuję dużą ilością materiałów i książek, które dopasowuję do poziomu językowego studentów.

80zł/60 min
Renata M. id: 41132

Renata M.

Nauczyciel z ponad dwudziestoletnim stażem. Pracujący w szkole podstawowej oraz w szkole języków obcych.

70zł/60 min