Irina S.
Rosyjski ojczysty, język polski to mój drugi język. Jestem pewna, że nic nie dzieje bez przyczyny i moja wiedza na pewno będzie pomocna i skuteczna.
Rosyjski ojczysty, język polski to mój drugi język. Jestem pewna, że nic nie dzieje bez przyczyny i moja wiedza na pewno będzie pomocna i skuteczna.
Informacje o doświadczeniu:
W zależności od zapotrzebowania klienta, wprowadzam program nauczania. Jeżeli chodzi o biznes, daję informację, które pomogą jak najszybciej rozumieć oraz komunikować się z biznes - partnerami . Odpowiednio, dla osób chcących nauczyć się języka rosyjskiego oraz dla dzieci. Dla każdego klienta dopasowuję metodę nauki.
Warszawa
Szanowni Państwo, autorskie, indywidualne programy nauczania dopasowane do potrzeb ucznia.
Nauka oparta na metodzie KOMUNIKATYWNEJ.
Oryginalne, autorskie materiały do nauki, w połączeniu z językiem polskim, ułatwia wchłanianie nauki bez żadnych utrudnień.
W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem