Korepetycje - Klara M. id: 48473

Klara M.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Chemię lubiłam od zawsze, w gimnazjum i liceum byłam w klasie o profilu biologiczno-chemicznym i udało mi się osiągnąć wyniki na egzaminie maturalnym, które umożliwiły mi dostanie się na studia medyczne.

Klara M.

Chemię lubiłam od zawsze, w gimnazjum i liceum byłam w klasie o profilu biologiczno-chemicznym i udało mi się osiągnąć wyniki na egzaminie maturalnym, które umożliwiły mi dostanie się na studia medyczne.

Przedmioty

Chemia

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Uważam, że kluczem do efektywnej nauki jest to, aby była ona urozmaicona, dlatego podczas moich lekcji staram się korzystać z różnorodnych narzędzi edukacyjnych (prezentacje, fiszki, filmiki, gry itd) aby znaleźć styl nauczania, który najbardziej pasuje do danego ucznia. Jednocześnie wielką wagę przywiązuję aby przygotowane przeze mnie materiały w pełni pokrywały zakres obowiązujący w szkole i wyjaśniały zagadnienia w jak najbardziej przystępny sposób

Wykształcenie:
Uniwersytet M. Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Katarzyna S. id: 49628

Katarzyna S.

Jestem osobą spokojną, cierpliwą oraz pełną zaangażowania w podejmowane działania. Chcę pomagać uczniom w zdobywaniu wiedzy, jednocześnie sprawiając, że uwierzą we własne siły oraz że są w stanie osiągnąć to, co zapragną.

5
68-89zł/60 min
Aleksandra P. id: 27479

Aleksandra P.

Jeśli marzysz o tym żeby dostać się na medycyne, weterynarie czy inne kierunki biologiczne a masz problem ze zrozumieniem chemii to zgłoś się do mnie.

5
80zł/60 min
Mateusz Z. id: 36712

Mateusz Z.

Jestem studentem 5 roku kierunku lekarskiego. Chcesz dostać się na medycynę, albo dobrze zdać egzamin ósmoklasisty? Chętnie Tobie w tym pomogę! :)

5
60zł/60 min
Gabriela O. id: 52721

Gabriela O.

Cześć. Jestem studenką 2 roku biotechnologii medycznej na CM UMK i z chęcią pomogę Ci w przygotowaniu do sprawdzianu, kartkówki, egzaminów poprawkowych.

50zł/60 min
Joanna T. id: 114279

Joanna T.

Hejka. Mam na imię Asia. Mam 22 lata. Nauczam od około 10 lat. Zaczęłam od pomocy swoim kolegom z klasy przy chemii. Jestem studentką technologii chemicznej II stopnia. Specjalizuję się w przygotowaniu do sprawdzianów i matury rozszerzonej.

5
68-89zł/60 min