Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Marzena J. id:49220

Marzena J.

90za 60 min

Marzena J.

«Angielski to moja pasja. Jestem Cię w stanie przygotować do każdego egzaminu. A może chcesz poćwiczyć mówienie, pisanie, gramatykę? Zapraszam.»

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Jestem anglistą po UAM w Poznaniu i tłumaczem przysięgłym. Angielski to moja pasja,którą staram się ja zaszczepiać moim studentom i uczniom. Do każdego podchodzę indywidualnie. Mogę przygotować do każdego egzaminu, podszlifować z uczniem każdą zawiłość języka angielskiego, która sprawia mu kłopot. Jeżeli chcesz poćwiczyć mówienie, Business English, wymowę, pisanie esejów, podstawy tłumaczenia, to także dobrze trafiłeś.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Dąbrowa, Gdynia

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem absolwentką najlepszej anglistyki w Polsce - na UAM w Poznaniu. Jestem też tłumaczem przysięgłym, wykładowcą akademickim i lektorem. Zajęcia prowadzę od lat na różnych poziomach, głównie ze starszą młodzieżą i dorosłymi. Mogę nauczyć Cię wszystkiego, co do tej pory sprawiało Ci problemy w języku angielskim, albo poszerzyć Twoje umiejętności z obszarów angielskiego, którymi się interesujesz. Mogę Cię nauczyć jak pisać, płynnie mówić, jak dobrze wymawiać, podstaw tłumaczenia, nauczyć słownictwa biznesowego, prawniczego, okrętowego...

Wykształcenie:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister

Wiek:

46-55

Doświadczenie:

ponad 20 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa
Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek
Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia