Korepetycje - Mateusz M. id: 49767

Mateusz M.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Jestem studentem 2 roku Zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Można powiedzieć, że matematykę i angielski mam w małym palcu:)

Mateusz M. 5.0(opinie: 1)

Jestem studentem 2 roku Zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Można powiedzieć, że matematykę i angielski mam w małym palcu:)

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Babie Doły

Chwarzno-Wiczlino

Chylonia

Cisowa

Dąbrowa

Działki Leśne

Grabówek

Kamienna Góra

Karwiny

Leszczynki

Mały Kack

Obłuże

Oksywie

Orłowo

Pogórze

Pustki Cisowskie-Demptowo

Redłowo

Śródmieście

Wielki Kack

Witomino-Leśniczówka

Witomino-Radiostacja

Wzgórze Św. Maksymiliana

Rumia

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetycjami z zajmowałem się już w 1-szej klasie liceum, obecnie studiuję na Politechnice Gdańskiej. Pisałem maturę z matematyki oraz angielskiego na poziomach podstawowym i rozszerzonym. Z wielką chęcią podzielę się tą wiedzą:) Żaden temat nie jest mi straszny!

Oferuję pomoc naukową w klasach podstawówki 4-8 oraz w szkole średniej we wszystkich klasach na poziomie podstawowym oprócz klasy maturalnej. Lekcje odbywają się w formie zdalnej lub u ucznia. Zapewniam ciekawe sposoby nauki poprzez interaktywne tablice internetowe, wirtualne testy, quizy oraz wideo. Sam korzystałem z nich wielokrotnie podczas nauki, więc wiem, jak efektywne mogą być i tak właśnie będziemy ich używać!

Zapraszam do kontaktu:)

Wykształcenie:
Politechnika Gdańska, licencjat, 2024
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Monika Rudnicka

5+

04.05.2023

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Świetne lekcje dopasowane do ucznia.Z czystym sumieniem polecam zajęcia z panem Mateuszem!... więcej»

Podobne ankiety

Kamila M. id: 52089

Kamila M.

Udzielam prywatnych korepetycji z j. angielskiego online - 70 zł/h. Jestem studentką filologii angielskiej na studiach magisterskich ze specjalnością nauczycielską. Mam 4-letnie doświadczenie.

70zł/60 min
Przemysław R. id: 18095

Przemysław R.

Jestem absolwentem kierunku Wydz. Mechanicznego na Politechnice Gdańskiej. Obecnie jestem Technologiem w firmie produkcyjnej.

4.9
90zł/60 min
Mikołaj W. id: 52716

Mikołaj W.

Jestem studentem Inżynierii Danych na wydziale ETI Politechniki Gdańskiej i absolwentem VI LO W Gdyni. Zdałem maturę rozszerzoną z matematyki i geografii na bardzo wysokim poziomie. Jestem osobą kontaktową, z dobrym podejściem do ucznia. Dodatkowo jestem studentem zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

60zł/60 min
Paulina L. id: 49548

Paulina L.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Z przyjemnością i wielkim zaangażowaniem udzielę korepetycji z języka angielskiego.

5
60zł/60 min
Maja C. id: 9685

Maja C.

Mam na imię Maja i obecnie jestem studentką III roku na Uniwersytecie Gdańskim, kierunek ekonomia. Korepetycji udzielam od 3 lat.

50zł/60 min

Mateusz M. korepetytor - Matematyka, Język angielski. Gdynia.