Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Wojciech G. id:49843

Sprawdzony korepetytor

Wojciech G.

70za 60 min

Wojciech G.

«Wojciech Górski, nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki i germanistyki, 20 lat nauczania, roczny pobyt w Monachium,, pasjonat, pisarz, poeta,»

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

2 uczni(ów) w BUKI

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Język niemiecki

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Jako nauczyciel z ponad 20 letnim doświadczeniem bazuję na.. doświadczeniu, bagażu własnych umiejętności, wykorzystuję w pracy zawodowej multimedia np. Quizlett, Wordwall, you tube itp, jak również własne materiały, ważną kwestią jest dla mnie indywidualne podejście do ucznia, jego zasób możliwości, bazuję też na jego potrzebach i zgodnie z nimi ustalam narzędzia i techniki pracy

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

W 2007 roku ukończyłem licencjat filologii germańskiej na UW broniąc pracy licencjackiej pt. Brodnica und Strassburg Geschichte und Zeitgenossigkeit - Brodnica i Strasburg - historia i teraźniejszość, dwa lata później obroniłem pracę magisterską nt. Europa Schule in Berlin - Szkoła bilingualna w Berlinie, specjalność translatoryka. Jeszcze będąc studentem filologii germańskiej rozpocząłem pracę jako nauczyciel w Zespole Szkół w Lubawie i od tamtej pory przez ponad 20 lat pracuję na tym stanowisku. W codziennej pracy zawodowej wykorzystuję swoje rzemiosło i bogaty warsztat pracy. Wspólnie z uczniami korzystam z takich platform jak np. Zasoby podręcznika Nowej Ery - filmy dydaktycze, Quezzlet, Wordwall, You tube, a także korzystam z własnych materiałów.
Podchodzę indywidualnie do ucznia i wraz z nim opracowuję strategię uczenia się i nauczania. Duży nacisk kładę na komunikację, wymowę oraz mnemotechnikę, jako sposób efektownego i efektywnego uczenia się. Podczas zajęć staram się zarazić uczniów pasją do języka niemieckiego np. zachęcając do czytania literatury niemieckiej. Sam jako pisarz, poeta , jestem w trakcie dokonania tłumaczenia dzieł Krzysztofa Kamila Baczyńskiego na język niemiecki, który to bohater jest patronem naszej szkoły.
Bardzo ważne są dla mnie oczekiwania ucznia odnośnie materiału, na tej podstawie orientuję się, czego uczeń może się spodziewać.

Wykształcenie:

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi, magister, 2009

Wiek:

46-55

Doświadczenie:

ponad 20 lat