Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Klaudia C. id:49959

Sprawdzony korepetytor

Klaudia C.

40za 60 min

Klaudia C.

«Mam na imię Klaudia. Jestem studentką Biologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz Kosmetologii w Wyższej Szkole Promocji zdrowia.»

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Biologia

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Jestem Ogromną pasjonatką Biologii. Do prowadzonych zajęć zawsze tworzę prezentacje z ilustracjami, dzięki czemu łatwiej zapamiętujemy materiał. Dodatkowo robię Quizy i szybkie testy aby lepiej przyswoić nowe informacje. Skupiam się na efektywnej nauce aby jak najbardziej zaangażować ucznia. Chętnie odpowiadam na wszystkie pytania i korzystam z rekwizytów. Zajęcia są ciekawe i pomysłowe.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Gen.Leopolda Okulickiego, Kraków

Lekcje online:

tak

O sobie

Biologia to moja pasja i największe zainteresowanie. Od podstawówki uwielbiałam ten przedmiot. Na egzaminie gimnazjalnym zdałam ją z wynikiem 100%. W 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni wybrałam kierunek o profilu Biologiczno-językowym. Uczęszczałam na dodatkowe zajęcia i korepetycje z tego przedmiotu. Uczestniczyłam również w Olimpiadzie. Moje zainteresowanie Biologią odzwierciedlają moje oceny ze szkoły średniej oraz wynik matury który wynosił 80%.Aktualnie jestem studentką Biologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiuje Kosmetologię w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie. Korepetycje prowadzę już od roku. Na moich zajęciach korzystam z własnoręcznie wykonanych materiałów
(prezentacje.quizy,rysunki). Skupiam się na aktywnej nauce i zaangażowaniu ucznia. Zwracam szczególną uwagę na najważniejsze zagadnienia, które często pojawiają się sprawdzianach, kartkówkach i egzaminach. Zajęcia prowadzone w oparciu o aktualną podstawę programową.

Wykształcenie:

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, student, 2022

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 1 rok