Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Warszawski Uniwersytet Medyczny (2020)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2020

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasa

O sobie:

WAŻNE: Oferuję zniżkę dla uczniów, uczących się w parach – cena od osoby wynosi wtedy tylko 40 zł za godzinę. Dzięki temu oszczędzasz, a także zyskujesz motywację ze strony kolegi – wystarczy, że przyjdziesz ze znajomym z wiedzą na podobnym poziomie.
________________________________________

CHEMIA – ten przedmiot jest kluczem do spełnienia Twoich marzeń?
Chcesz się dostać na medycynę, a więc musisz rozwalić maturę?
Pragniesz dostać się do wymarzonego liceum, które będzie Twoją przepustką na wymarzone studia?
A może wręcz odwrotnie, masz inne plany, a przedmioty te musisz po prostu zdać, ale boisz się, że nie dasz rady?

ŻADEN PROBLEM, bo to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki! A ja Ci to udowodnię, bo uważam, że nic nie sprawia takiej radości, jak zaskakiwanie samego siebie!
Pewnie chcesz wiedzieć, kim jestem? Oto kilka informacji o mnie:
-absolwent XXVII LO im. Tadeusza Czackiego
-laureat gimnazjalnego Konkursu Przedmiotowego z biologii
-laureat ogólnopolskiej XLIII OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ
-wielokrotny uczestnik maturalnego Kursu Sikory z biologii i chemii (jako 1 z 10 najlepszych uczniów z całego Kursu zostałem laureatem konkursu High Flyer i wygrałem kurs Insight and Strategy)
-maturzysta z chemii (95%), a aktualnie student medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym :)

Przede wszystkim jednak uwielbiam uczyć i motywować. Wiem, jak ciężka jest droga do celu, ale wierzę, że praca jest wartością samą w sobie i nigdy nie idzie na marne.
Podczas nauki staram się wyjaśnić każdy proces tak, byś go rozumiał i nie musiał niepotrzebnie zakuwać – tylko taka nauka ma sens. Próbuję przekazać maksimum umiejętności, niezbędnych do rozwiązywania zadań. Wreszcie, wiem, jak trzeba pisać matury. I naprawdę, nie jest to takie trudne, wystarczy nauczyć się paru zasad i kruczków, a także, niekiedy, "trafiać w klucz".

Jeśli podoba Ci się taka propozycja i chcesz osiągnąć swój cel – zadzwoń. Miejsce do ustalenia, żeby nam obojgu było wygodnie ;). Udzielam również korepetycji przez skype.
Do usłyszenia!

Odzew klienta

Matematyka, Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pan Marcel prowadzi zajęcia z córką (VII kl SP) drugi miesiąc. Jest przyjazny, ambitny i ponadprzeciętnie komunikatywny. Stara się 'dostroić' do ucznia jednocześnie ustawiając mu odpowiednio wysoko poprzeczkę. Sam sprawia wrażenie kogoś, kto lubi i potrafi się uczyć, a w związku z tym dobrze 'modeluje' naukę swoich uczniów. Lekcje są intensywne i dobrze ustrukturyzowane, a każda minuta wykorzystana. Dodatkowo, widać, że pan Marcel ma dużą swobodę w poruszaniu się po różnych gałęziach nauk przyrodniczych. Bardzo polecam.

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Świetnie uczy, tłumaczy, wyjaśnia. Doskonały kontakt z nastolatkiem. Potrafi pokazać jak czerpać przyjemność z poszerzania wiedzy. Efekty widoczne w ocenach po pierwszych dwóch spotkaniach. Polecam

Krótka informacja o korepetytorze

Marcel Ł. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Łomianki i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 60 Zł/god.