Korepetycje - Anna R. id: 8198

Anna R.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Anna R.

Przedmioty

Język niemiecki

Miejsce lekcji

U ucznia:

Śródmieście

Centrum, Drzetowo-Grabowo, Łękno, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Stare Miasto, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód, Turzyn

U korepetytora:
Szczecin, Śródmieście , Turzyn, Legionów Dąbrowskiego
Online:
Nie

O sobie:

Absolwentka germanistyki udzieli korepetycji z języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej, bądź wyżej. Poziom od A1 do C1. Pomoc również w pisaniu różnego rodzaju wypracowań, prezentacji, itp. Serdecznie zapraszam do współpracy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia od podstaw,wyrównawcze, wspierające lub rozwijające umiejętności językowe!

Wykształcenie:
Collegium Balticum, licencjat, 2009
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Vanessa M. id: 43129

Vanessa M.

Pasjonuję się językiem niemieckim już od dziecka. Na co dzień mam kontakt z językiem niemieckim.

60zł/60 min
Julia R. id: 42227

Julia R.

Jestem studentką pedagogiki na uniwersytecie w Rostocku. Od 3 lat udzielam korepetycji z języka niemieckiego jako Native Speaker od poziomu A1 do C1.

70zł/60 min
Lada V. id: 106342

Lada V.

Hello there! I am Lada, a private English tutor for adults and students. I graduated with a bachelor of Romance and Germanic Languages (English - major, Literature included) I have obtained an advanced level of English (С1), German (А2), and Polish (А2).

50zł/60 min
Alicja D. id: 39282

Alicja D.

Ukończyłam także studia na uczelni Hochschule Wismar w Niemczech także na kierunku informatyka.

60zł/60 min
Arkadiusz D. id: 51290

Arkadiusz D.

Absolwent teologii, student prawa i student filologii germańskiej i angielskiej na Uniwersytecie Szczecińskim udzieli korepetycji dzieciom z języka niemieckiego i angielskiego ( szkoły podstawowe).

5
50zł/60 min