Korepetycje Języka japońskiego – Wojciech J.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Poziomy nauczania

KonwersacjeJęzyk w biznesieDla początkującychDla dzieci

O sobie:

Zapraszam na lekcje języka japońskiego – jestem pasjonatem, który nauczył się japońskiego samodzielnie, poświęcając na to każdą wolną chwilę przez kilka lat. Korzystałem wtedy z wielu ciekawych aplikacji, materiałów i technik, bardzo chętnie opowiem o nich w trakcie zajęć. Moim marzeniem było nauczyć się biegle czytać po japonsku, więc posiadam wiele pozycji z języku japońskich (komiksy, książki, czasopisma). Od kilku dobrych lat z powodzeniem grywam w shogi (japonskie szachy), spędziłem już w Japonii łącznie kilka miesięcy. Może teraz uda się spełnić Wasze japońskie marzenia?

W ogłoszeniu podaję stawkę dla lekcji indywidualnych, ale jestem otwarty także na inne formy współpracy. W razie pytań zachęcam do kontaktu.

Doświadczenie:
Posiadam doświadczenie w nauczaniu zarówno dorosłych (na kursach oraz w firmach) jak i dzieci.

Certyfikaty:
Posiadam certyfikat JLPT (Japanese Language Proficiency Test) zdany na poziomie N1. Jestem laureatem Konkursu Krasomówczego z jezyka japońskiego

Podobne ankiety Wrocław

Minsang Y.

70 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Wojciech J. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język japoński
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Konwersacje
  • Język w biznesie
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 60 Zł/god.