Korepetycje - Katarzyna W. id:8801
30 zł/60 min

Katarzyna W.

id: 8801

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2020

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Poziom podstawowy

O sobie

Jestem studentką astronomii na Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na drugim roku. Skończyłam klasę o profilu matematyczno-fizycznym w IV Liceum Ogólnokształcącym im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu z dobrymi wynikami z matury z matematyki: 100% z matury podstawowej i 74% z matury rozszerzonej. Brałam wielokrotnie udział w różnych konkursach matematycznych, otrzymują wyróżnienia, czy przechodząc do drugiego etapu.

Matematyka zawsze była moją mocną stroną i odkąd pamiętam udzielałam korepetycji z matematyki moim koleżankom, które miały problemy z tym przedmiotem. Po wspólnej nauce dostawały lepsze oceny czy też wreszcie udawało im się zaliczyć matematykę w szkole, widać było, że lepiej rozumieją poszczególne zagadnienia. Ucząc, staram się wgłębić w sposób myślenia konkretnego ucznia i tłumaczyć w sposób indywidualny, tak, aby uczeń mógł jak najlepiej zrozumieć. Myślę, że nauka daje najwięcej rezultatów kiedy uczymy się z zainteresowaniem i przyjemnością. Uwielbiam matematykę i staram się zaciekawić nią innych. Jeżeli masz problemy z tym przedmiotem, zapraszam na korepetycje, postaram się pokazać Ci, że z odrobiną chęci każdy może w jakimś stopniu zrozumieć i polubić matematykę.

Opinie klientów

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

Bardzo polecam korepetycje z Panią Katarzyną! Jest przemiłą osobą, szanuje czas ucznia i wszystko potrafi dobrze wytłumaczyć. Córka jest bardzo zadowolona z prowadzenia lekcji i tłumaczenia zagadnień z matematyki, spokojna i miła atmosfera daje dużo i szybko zrozumieć przedmiot.

Podobne ankiety Toruń

Patryk M.

Jestem studentem UMK w Toruniu na wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Aktualnie 4. semestr.

30zł/60 min

Natalia J.

Jestem studentką matematyki na UMK i chętnie pomogę w nauce tego przedmiotu na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum.

30zł/60 min

Zuzanna K.

Cześć! Jestem studentką ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim i chętnie pomogę! :)

30zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Katarzyna W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Toruń i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 30 zł/60 min.