Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (2020)

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2020

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem studentką astronomii na Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na drugim roku. Skończyłam klasę o profilu matematyczno-fizycznym w IV Liceum Ogólnokształcącym im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu z dobrymi wynikami z matury z matematyki: 100% z matury podstawowej i 74% z matury rozszerzonej. Brałam wielokrotnie udział w różnych konkursach matematycznych, otrzymują wyróżnienia, czy przechodząc do drugiego etapu.

Matematyka zawsze była moją mocną stroną i odkąd pamiętam udzielałam korepetycji z matematyki moim koleżankom, które miały problemy z tym przedmiotem. Po wspólnej nauce dostawały lepsze oceny czy też wreszcie udawało im się zaliczyć matematykę w szkole, widać było, że lepiej rozumieją poszczególne zagadnienia. Ucząc, staram się wgłębić w sposób myślenia konkretnego ucznia i tłumaczyć w sposób indywidualny, tak, aby uczeń mógł jak najlepiej zrozumieć. Myślę, że nauka daje najwięcej rezultatów kiedy uczymy się z zainteresowaniem i przyjemnością. Uwielbiam matematykę i staram się zaciekawić nią innych. Jeżeli masz problemy z tym przedmiotem, zapraszam na korepetycje, postaram się pokazać Ci, że z odrobiną chęci każdy może w jakimś stopniu zrozumieć i polubić matematykę.

Odzew klienta

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

Bardzo polecam korepetycje z Panią Katarzyną! Jest przemiłą osobą, szanuje czas ucznia i wszystko potrafi dobrze wytłumaczyć. Córka jest bardzo zadowolona z prowadzenia lekcji i tłumaczenia zagadnień z matematyki, spokojna i miła atmosfera daje dużo i szybko zrozumieć przedmiot.

Podobne ankiety Toruń

Weronika Ż.

50 Zł/god

Grzegorz L.

30 Zł/god

Natalia J.

30 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Katarzyna W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Toruń i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 30 Zł/god.