Korepetycje - Paulina K. id:8865

Paulina K.

30 za 60 min

Paulina K.

Przedmioty

Język niemiecki

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Przygotowanie do szkoły

Konwersacje

Gramatyka

Poziom A1-A2

Poziom B1-B2

Dla początkujących

Dla dzieci

Poziom podstawowy

Miejsce lekcji

U ucznia:

Lublin: Abramowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne , Dziesiąta, Kalinowszczyzna, Konstantynów, Ponikwoda, Sławin, Sławinek , Stare Miasto , Szerokie, Śródmieście, Węglin Południowy , Węglin Północny , Wieniawa, Wrotków

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

nie

O sobie

Koleżanko i kolego ! korki z niemieckiego, Do matury przygotuję i wnet każdy już pojmuje. Gramatyka nie zanika zrobi z Ciebie zawodnika. Gramatyka? Nic strasznego! Ja nauczę Cię kolego kiedy Perfekt zastosować bądź z modalnym zdanie wyprodukować. Hoerverstehen? co to dla mnie- słyszę słówko i już znam je. Czytam wściekle zdania z "dass" czasownik już nie przechytrzy nas. Zamiast zwykłe "Ich bin da" , zaczniesz "szprechać" na sto dwa. Jak zagadać do dziewczyny czy zaprosić na urodziny ? Polityka, medycyna artykuł mnie nie zagina. Czy mam obawy? Ależ skądże! Bo ja znam ten język dobrze . Chcesz mieć takie nastawienie? To się wczytaj w słów tych brzmienie. Oferuję mój kolego coś w życiu pożytecznego . Może w piątek lub sobotę? Nie odkładaj nic na potem. Ja przepytam i zrozumiem i tłumaczyć wszak już umiem.
Absolwentka lingwistyki stosowanej (specjalizacja tłumaczeniowa) a zarazem studentka V roku filologii germańskiej (specjalizacja pedagogiczna) oferuje wachlarz usług związany z językiem niemieckim na każdym etapie szkolnym począwszy od szkoły podstawowej skończywszy na poziomie uniwersyteckim. Wytłumaczę problematyczne zagadnienia, pomogę w odrobieniu lekcji, jestem w stanie przygotować ćwiczenia kształtujące umiejętności tłumaczeniowe, przygotuję do klasówek, egzaminów. Bazuje na materiałach multimedialnych: klipy, blogi, dłuższe filmiki a także artykułach z niemieckiej prasy, fragmentach dzieł w języku niemieckim. Prowadzę spontaniczne konwersacje w języku niemieckim na różne tematy. Pomagam również w sformułowaniu własnych wypowiedzi zarówno pisemnych jak i ustnych.. Jestem również zwolenniczką odgrywania scenek z życia wziętych w których język niemiecki miałby swoje praktyczne zastosowanie.

Wykształcenie:

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie , Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, magister, 2016

Doświadczenie:

ponad 1 rok