Korepetycje - Łukasz W. id:8924

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Szkola Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasa

O sobie:

Jestem studentem III roku studiów inżynierskich na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Moją pasją jest zdrowe odżywianie oraz sport, głównie bieganie.

Oferuję Tobie pomoc w zrozumieniu pojedynczych zagadnień, przy pracach domowych oraz przygotowanie do testów i egzaminów końcowych dotyczących chemii, a także z fizyki na poziomie gimnazjum. Stawiam na cierpliwość i współpracę, abyś miał poczucie produktywnie spędzonego czasu nad nauką i świetne wyniki z przedmiotu, a ja - satysfakcję z Twojego sukcesu i dobrze wykonanej pracy.

Ze swojej strony gwarantuję Ci bezstresową atmosferę i indywidualne podejście do nauki, aby zapewnić maksymalną efektywność chłonięcia wiedzy.

Proponuję jedną, półtorej lub dwie godziny zegarowe nauki z dojazdem do ucznia (60 min. - 40zł).
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Łukasz W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Piaseczno i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
  2. Fizyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 40 Zł/god.