Korepetycje Języka polskiego – Izabela B.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (2006)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2006

Poziomy nauczania

Szkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyKonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaDla początkującychPoziom podstawowy

O sobie:

Odebrałam wykształcenie wyższe z zakresu komunikacji społecznej, doradztwa interpersonalnego oraz nauczania języka polskiego. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku filologii polskiej o dwóch specjalnościach: nauczycielskiej i komunikacji społecznej. Wybrany przeze mnie kierunek pomógł
mi jeszcze bardziej rozwinąć umiejętności dydaktyczne, negocjacyjne, redaktorskie. Nauką języka polskiego zajmuję się od ponad 10 lat. Poprzez zabawę pomagam dzieciom m.in w nauce czytania, swobodnego tworzenia tekstów, przyswajania zasad ortografii. Szczególnie skutecznie uczę języka polskiego obcokrajowców. Dzięki prowadzonym przeze mnie zajęciom, moi uczniowie zostali przygotowani do egzaminów państwowych na różnych poziomach np. B1, C1. Poza tym wielu obcokrajowców zostało przyjętych na takie uczelnie wyższe jak np. Uniwersytet Jagieloński w Krakowie czy Uniwersytet Warszawski w Warszawie.
Grafik mojej pracy jest bardzo elastyczny, ponieważ pracuję przede wszystkim on-line. Jestem w stanie dopasować się do moich uczniów. Zajęcia mogę prowadzić zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Podobne ankiety Chełm

Urszula K.

50 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Izabela B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Chełm i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język polski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Konwersacje
  • Język w biznesie
  • Gramatyka
  • Dla początkujących
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się przez skype, stawka – 50 Zł/god.