Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Jagielloński

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2015, 2017

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaKursy specjalistycznePoziom podstawowy

O sobie:

Witaj!
Z pewnością szukasz kogoś kto pomoże Ci w zrozumieniu jednej z najbardziej nieprzewidywalnych i zaskakujących nauk jaką jest CHEMIA. Bardzo dobrze trafiłeś, bo od wielu lat zajmuję się właśnie tą dziedziną nauki. Na Twoje szczęście egzamin gimnazjalny czy maturalny jest ustandaryzowany, więc osiągnięcie wymarzonego wyniku nie wiąże się z odkryciem naukowym, a z wyzwaniem, którym jest zazwyczaj systematyczna praca przez wiele miesięcy.
Na zajęciach nie skupiamy się na teorii – przeczytanie działu z książki to Twoja rola. Moją natomiast jest przekazanie Ci wiedzy w taki sposób, żebyś nawet nie zauważył tego ile przyswoiłeś w ciągu krótkiego czasu. Nie korzystamy z książek, a z zestawów zadań, które przygotowuję specjalnie na naszą lekcję. Nie przestrasz się – jest tego sporo.
MATURZYSTO: Na pewno nie będzie to dla Ciebie dużym zaskoczeniem, że wychodząc z lekcji otrzymujesz stosy zadań do zrobienia samodzielnie. Droga może Ci się wydać długa, ale jest warta zachodu ;) Świadczy o tym fakt, że obecni studenci Uniwersytetów Medycznych byli kiedyś na Twoim miejscu i przechodzili przez to samo!
Prywatnie o mnie:
Sama również wciąż się uczę, będąc doktorantką na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pierwsze lata studiów spędziłam w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim zajmując się elektrochemią oraz chemią organiczną. Na studia magisterskie przeprowadziłam się do Wrocławia, gdzie zajęłam się chemią medyczną. Obecnie zgłębiam wiedzę z zakresu krystalografii i chemii nieorganicznej a moja praca doktorska jest oparta na badaniach aktywności farmakologicznej potencjalnych leków, przy współpracy z Uniwersytetem Medycznym. Oprócz pracy naukowej moją wielką pasją jest nauczanie w sposób mniej standardowy niż w szkole – w przyjemnej atmosferze można 10 x więcej. Do pracy z uczniami przygotowało mniej Centrum Edukacji Nauczycielskiej oraz praktyki w różnych szkołach. Obecnie natomiast prowadzę liczne laboratoryjne kursy maturalne z uczniami
.Zajęcia odbywają się w wyposażonej sali chemicznej, w budynku PAN (ul. Gajowicka)
Jeśli masz pytanie, to chętnie na nie odpowiem!
Pozdrawiam,
Daria

Odzew klienta

Chemia, Przygotowanie do matury podstawowej

Zagadnienia tlumaczone w prosty i zrozumialy sposob, dzieki czemu córka naprawde je rozumie.Zawsze bardzo profesjonalne i przyjemne podejscie do zajec oraz punktualnosc ponad wszystko! Polecam!

Chemia, Przygotowanie do matury podstawowej

Jestem bardzo zadowolona. Współpraca mi się bardzo podoba.

Podobne ankiety Wrocław

Klaudia J.

60 Zł/god

4.8

Anna M.

80 Zł/god

Anna J.

60 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Daria S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Kursy specjalistyczne
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 80 Zł/god.