Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Jagielloński (2015, 2017)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2015, 2017

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaKursy specjalistycznePoziom podstawowy

O sobie:

Efektywna nauka chemii!
Zapraszam na korepetycje z chemii wszystkich gimnazjalistów i licealistów. Zapewniam przygotowanie zarówno do egzaminu gimnazjalnego jak i do matury podstawowej i rozszerzonej. Pomogę również wszystkim tym, dla których chemia jest niemałym wyzwaniem i sprawia kłopoty w szkole.
Jestem doktorantką na Uniwersytecie Wrocławskim w Zakładzie Chemii Supramolekularnej. Metodycznie do pracy z uczniami gimnazjum i liceum przygotowuje mnie Centrum Edukacji Nauczycielskiej. Studia licencjackie z chemii ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie a studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim. Od ponad pięciu lat prowadzę z powodzeniem korepetycje z chemii, a praktyki w szkołach pozwoliły mi na poznanie od podszewki podstawy programowej w gimnazjum i liceum. W ramach praktyk prowadziłam również zajęcia laboratoryjne dla uczniów wielu szkół, dlatego nie są mi obce wszelkie eksperymenty, które pomagają zrozumieć chemię i zdać maturę z doskonałym wynikiem.
Na zajęciach omawiam tematykę dostosowując się do tempa i zdolności ucznia. Nie widzę możliwości, aby ktoś wyszedł z korepetycji nie rozumiejąc omawianych zadań.
Wszelkie materiały dydaktyczne przygotowuję samodzielnie i dla każdego ucznia według jego indywidualnych potrzeb.

Odzew klienta

Chemia, Przygotowanie do matury podstawowej

Jestem bardzo zadowolona. Współpraca mi się bardzo podoba.

Chemia, Przygotowanie do matury podstawowej

Zagadnienia tlumaczone w prosty i zrozumialy sposob, dzieki czemu córka naprawde je rozumie.Zawsze bardzo profesjonalne i przyjemne podejscie do zajec oraz punktualnosc ponad wszystko! Polecam!

Krótka informacja o korepetytorze

Daria S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Kursy specjalistyczne
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 80 Zł/god.

Podobne profile w mieście Wrocław