info@buki.org.pl
48732080164

Wynagrodzenie:

80 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:


Wykształcenie:

Politechnika Wrocławska (2021)

Poziom:

magister

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Szkoła podstawowa 1-3 klasa, Dla początkujących, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:


O sobie:

Jestem studentem Inżynierii biomedycznej na Politechnice Wrocławskiej. Do nauki podchodzę na poważnie, a materiał który przerabiam z uczniem staram się wytłumaczyć w jak najbardziej zrozumiały sposób. Moje doświadczenie w pracy z uczniami jest spore i zawsze udawało mi się pomóc podopiecznemu w lepszym zrozumieniu przedmiotu. Matury z chemii i matematyki rozszerzonej zdałem na wysokim poziomie, a matematykę podstawową na poziomie 100%, więc jestem w stanie wytłumaczyć uczniowi, jak pisać, żeby uzyskać wysoki wynik. Na zajęciach rozwiązujemy zadania z materiałów ucznia, jednak z wielką chęcią przyniosę własne listy, aby pokazać temat z każdej możliwej strony. Ponadto moim hobby jest sport, jestem certyfikowanym trenerem personalnym, więc mogę również pomóc w wychowaniu fizycznym.

Odzew klienta (6)

Matematyka, Chemia, Przygotowanie do matury

Pan Tomasz udziela korepetycji synowi z matematyki i chemii (przygotowanie do matury). Pan Tomasz ma dobry kontakt z podopiecznym, jest zawsze dobrze przygotowany do lekcji, zrozumiale tłumaczy omawiany materiał i potrafi zmotywować syna do pracy - który jest również zadowolony ze współpracy. Z czystym sumieniem polecam pana Tomasza jako korepetytora.

Pokaż wszystkie

Beata (odzew jest odnotowany ze słów klienta telefonicznie) 03.12.2018


Chemia, Egzamin 8-klasisty

Syn jest bardzo zadowolony ze wspólpracy z panem Tomaszem. Poziom wiedzy nauczyciela bardzo wysoki. Potrafił wszystko wytłumaczyć przez skype. Planujemy kontynuować naukę od września. Polecam!

Pokaż wszystkie

Katarzyna (odzew jest odnotowany ze słów klienta telefonicznie) 31.08.2018


Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8

Pan Tomasz świetny korepetytor. Ma dobre podejście, jest zawsze przygotowany i punktualny. Planujemy kontynuować współpracę od września. Polecam w 100 %

Pokaż wszystkie

Radosław Miszczuk (odzew jest odnotowany ze słów klienta telefonicznie) 30.08.2018


Wszyscy odzewy użytkownika

Krótka informacja o korepetytorze

Tomasz H. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
 1. Matematyka
 2. Chemia
 3. Fizyka
 4. Wychowanie fizyczne i fitnes
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 80 Zł/god.

Podobne ankiety