Korepetycje - Yurii Y. id: 91

Yurii Y.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Yurii Y.

Przedmioty

Język polski

Język angielski

Matematyka zaawansowana

Analiza matematyczna

Algebra liniowa

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem nauczycielem matematyki, informatyki, języka angielskiego i polskiego oraz literatury światowej. Pracowałem z 3-letnimi dziećmi. Obecnie oferuje zajęcia z matematyki w języku angielskim. Zwiedziłem Polskę w podróźy służbowej. Będę zadowolony jeżeli jestem w stanie Ci pomóc!

Wykształcenie:
Kamyanets-Podilsky Ivan Ohienko National University, ,
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Agata M. id: 40664

Agata M.

Jestem studentką II roku II stopnia na UW na kierunku Politologia. Jestem pasjonatką i Twoim maturalnym zbawieniem, zapraszam do współpracy! :)

60zł/60 min
Wiktoria W. id: 28147

Wiktoria W.

Oferuję indywidualne korepetycje online z języka angielskiego, polskiego i hiszpańskiego. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi.

5
50zł/60 min
Julia M. id: 24983

Julia M.

Jestem studentką IV roku Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczenie innych i przekazywanie wiedzy jest moją pasją dlatego chętnie Ci pomogę.

60zł/60 min
Mariia P. id: 107758

Mariia P.

Mieszkam w Polsce już szósty rok, staram się osiągnąć wszystkiego jak najszybciej i dlatego skończyłam studia w wieku 19 lat. Kocham podróżować, otwierać nowe miejsca dla siebie i żyć dzisiejszym dniem.

50zł/60 min
Veronika L. id: 45204

Veronika L.

Hi! My name is Veronika. I have experience in teaching, more than 5 years. I am happy to help you to talk, write and understand English.

60zł/60 min

;