info@buki.org.pl
48732080164

Wynagrodzenie:

50 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:


Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski (1998)

Poziom:

magister

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Szkoła podstawowa 1-3 klasa, Przygotowanie do szkoły, Konwersacje, Gramatyka, Dla początkujących, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

Lekcje online:


O sobie:

Ukończyłam Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim. Językiem polskim zajmuję się z prawdziwej pasji i zamiłowania.
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dostosowuję metodę pracy do jego potrzeb. Początek współpracy to zawsze rozmowa z uczniem i jego opiekunami na temat zakresu pomocy, metody, ilości godzin itp.
Każdy uczeń po lekcji otrzymuje notatki/plan/konspekt (w zależności od potrzeb).
Podczas spotkań z uczniem jestem w stałym telefonicznym/mailowym kontakcie, żeby na bieżąco reagować na nagłe wydarzenia (lektura, sprawdzian itp).
Oferuję pomoc w języku polskim na każdym poziomie nauczania, przygotowanie pisemnych i ustnych wypowiedzi, opracowania lektur, bieżące odrabianie prac domowych, przygotowanie do egzaminów itp, itd.

Odzew klienta (3)

Język polski, Egzamin 8-klasisty

Pani Barbara to świetna nauczycielka! Jest kompetentna, dokładna i co najważniejsze cierpliwa i konsekwentna! Lekcje są bardzo dobrze zorganizowane i usystematyzowane. Szczerze polecam!

Pokaż wszystkie

Magda Świerlikowska 10.07.2018


Język polski, Przygotowanie do matury

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Barbary. Pani jest bardzo cierpliwa i rozwiąże każdy problem z językiem polskim. Polecam każdemu ze skorzystania z korepetycji .

Pokaż wszystkie

Martyna 21.06.2018


Język polski, Przygotowanie do matury

Dziękuję serdecznie i z czystym sumieniem polecam Panią Barbarę! Rzetelnie i sumiennie przygotowuje się do zajęć, przekazuje odpowiednie materiały do pomocy w nauce, cierpliwie i świetnie tłumaczy zakres materiału potrzebny uczniowi, nauka odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze, podejście do ucznia profesjonalne. Polecam to profesjonalny korepetytor.

Pokaż wszystkie

Ewa Guzewicz 24.05.2018


Wszyscy odzewy użytkownika

Krótka informacja o korepetytorze

Barbara M. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
 1. Język polski
 2. Historia Polski
 3. Wiedza o społeczeństwie
 4. Historia świata
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Konwersacje
 • Gramatyka
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, przez skype, stawka – 50 Zł/god.

Podobne ankiety