Korepetycje - Vikas S. id: 9439

Vikas S.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Vikas S.

Przedmioty

Język angielski

Język hindi

Marketing

Poziomy nauczania

Kursy uniwersyteckie
Konwersacje
Poziom B1-B2 (Intermediate)
Język w biznesie
Studia zagraniczne
Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Poziomy nauczania

Native speaker

Poziomy nauczania

Kursy uniwersyteckie

Miejsce lekcji

U ucznia:

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów

Ochota

Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów

Wola

Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

Żoliborz

Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie

U korepetytora:
Warszawa, Ochota, Filtry, Zelazna 16, M 83
Online:
Nie

O sobie:

Miałem ponad dwudziestoletnią karierę jako oficer w armii indyjskiej, uczyłem angielskiego dla przechodzących na emeryturę żołnierzy, którzy chcieli rozpocząć nową karierę po powieszeniu mundurów. Byłem instruktorem w akademii wojskowej. Dzięki długiej karierze zawodowej w armii mam doskonałe umiejętności komunikacyjne. Uczyłem się języka angielskiego od przeszkola, dlatego mój poziom jest jak u native speakera. Ukończyłem studia w języku angielskim, oprócz tego w indyjskiej armii komunikują się w języku angielskim.Trzy żołnierzy, których uczyłem angielskiego, pracują teraz w bankach międzynarodowych, a jeden jest oficerem biurowym w ambasadzie indyjskiej w Australii. Posiadam tytuł licencjacki w zakresie zarządzania marketingowego oraz magistra w zakresie sieci działań humanitarnych na Uniwersytecie Warszawskim. Moja metodologia nauczania jest bardziej oparta na interaktywności i integracji. W zależności od poziomu znajomości języka angielskiego i jego wykorzystania, wprowadzam zmiany w mojej metodologii nauczania, aby uzyskać maksymalne efekty uczenia się od moich uczniów. Jestem elastyczny w czasie i dostosowuję się do wymagań klienta.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, magister,
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Maciej M. id: 33940

Maciej M.

"The limits of my language mean the limits of my world" Ludwig Wittgenstein Interesuję się nauką języków i metodami efektywnej nauki.

5
70zł/60 min
Robert M. id: 50695

Robert M.

Lektor angielskiego, każdy poziom, konwersacje.

60zł/60 min
Maria R. id: 37527

Maria R.

Cześć! Jestem Maria. Od ponad 7 lat pogłębiam swoje doświadczenie jako korepetytor. Przekazywanie wiedzy mogę więc uznać za swoją pasję. Jestem tutaj by pomóc w zrozumieniu pewnych zagadnień, więc lekcje dostosowuję zawsze do potrzeb ucznia i jeśli takie są oczekiwań rodzica.

5
70zł/60 min
Umulisa C. id: 52612

Umulisa C.

Z moją pomocą będę w stanie zapewnić wysokiej jakości nauczanie i upewnić się, że moi uczniowie będą dążyć do najlepszych! Przygotowywać lekcje, studiując plany lekcji, szczegółowo przeglądając podręczniki, aby zrozumieć temat, którego będą nauczać i dostarczając dodatkowe projekty, jeśli zajdzie taka potrzeba, podczas sesji.

60zł/60 min
Marta K. id: 42033

Marta K.

Wiele lat mieszkałam we Włoszech i pracowałam w międzynarodowym środowisku.

70zł/60 min

Wcześniej oglądane profile

Stefa S.

40 zł/60 min

Wszystkie profile