Korepetycje Języka polskiego – Maria M.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski (2018)

Poziom:

student

Rok ukończenia:

2018

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasistySzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyGramatykaDla początkujących

O sobie:

Studentka piątego roku filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim (studia dzienne) udzieli korepetycji z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej. Posiadam pełne przygotowanie pedagogiczne.
Mam 4 lata doświadczenia w udzielaniu korepetycji oraz roczne doświadczenie w pracy w szkole podstawowej na stanowisku nauczyciela języka polskiego. 
Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty! Sprawdzałam próbne egzaminy. W związku z tym znam zasady punktacji i oceny, wymagania.
Pomagam w odrabianiu lekcji i pisaniu wypracowań.Podczas zajęć sprawdzam, który zakres materiału sprawia uczniom największe trudności. Następnie przynoszę własne materiały, które pomogą pokonać trudności i uzyskać dobre oceny. Po nadrobieniu zaległości na bieżąco pomagam w nauce. Przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek. Pomagam w zrozumieniu trudnych zagadnień z gramatyki, a także z literatury. Uczę również pisać wypracowania.
Mam sukcesy. Uczniowie, którzy uzyskiwali wcześniej słabe wyniki po zajęciach ze mną dostają oceny dobre i bardzo dobre.

Podobne ankiety Warszawa

Maja O.

30 Zł/god

Oksana T.

50 Zł/god

5

Weronika M.

30 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Maria M. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język polski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Gramatyka
  • Dla początkujących
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 50 Zł/god.