Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasa

O sobie:

Jestem studentem kierunku lekarskiego na WUM, a jednocześnie pracuję naukowo w dziedzinie biologii molekularnej (CePT).
Od dwóch lat udzielam korepetycji uczniom gimnazjum i szkół średnich, w tym prowadzę całościowe przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego oraz konkursów przedmiotowych.
Staram się, żeby zajęcia były każdorazowo prowadzone z uwzględnieniem wieku i wiedzy z jaką przychodzą uczniowie. Podczas lekcji omawiamy temat, uzupełniamy braki w wiedzy, precyzujemy i szukamy istoty a czasem szerszego spojrzenia na poruszane kwestie. ;))

Na potrzeby tych zajęć posiadam napisany zbiór zadań dla maturzystów, który w przypadku przygotowań do matury stanowi podstawę naszej pracy. Udostępniam go po kontakcie, żebyście mogli zapoznać się z preferowaną przeze mnie formą pracy.

Zachęcam do konktaku ;))

Odzew klienta

Biologia, Przygotowanie do matury podstawowej

Miałam bardzo dużo problemów związanych z Biologią, po zajęciach wszystko się zmieniło. Cieszę się, że trafiłam na taką osobę z pasją. Polecam

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Syn jest bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Janem. Pan Jan zawsze punktualny, przygotowany i odpowiedzialny. Świetnie tłumaczy. Polecam!

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy z korepetytorem. Pan ma świetne podejście do ucznia, bardzo dobrze tłumaczy. Planujemy kontynuować współpracę w następnym roku szkolnym. Polecam w 100%.

Krótka informacja o korepetytorze

Jan P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
  2. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 60 Zł/god.