Korepetytor Języka angielskiego – Joanna K.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2017)

Rok ukończenia:

2017

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaKonwersacjePoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Poziom podstawowy

O sobie:

Dla kogo?
Konwersacje są skierowane do absolutnie wszystkich, niezależnie od wieku! Jeśli czujesz, że znasz podstawy angielskiego, ale kiedy przychodzi do rozmowy, wszystkie przydatne słówka nagle wylatują Ci z głowy, to te zajęcia są zdecydowanie dla Ciebie! Swobodna atmosfera i lekkie tematy rozmowy szybko pomogą Ci przełamać blokadę w mówieniu :)

Co będziemy robić?
Zazwyczaj wysyłam swoim uczniom krótki artykuł do przeczytania przed zajęciami oraz opcjonalnie kilka zadań na poszerzenie słownictwa, które to sprawdzamy na samym początku. Wyjaśniamy sobie wszystkie niejasności, a następnie przechodzimy do rozmowy:) Oczywiście możemy również poćwiczyć gramatykę, jednak wolałabym skupić się przede wszystkim na rozmowie, bo z doświadczenia wiem, że nie gramatyka, lecz godziny praktyki przekładają się na płynną komunikację w obcym języku.

Gdzie się spotykamy?
Zajęcia przebiegają na Skype, także podszkolisz język bez wychodzenia z domu.Dlaczego prowadzę konwersacje?Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zdobyłam doświadczenie w dwóch szkołach językowych, a na co dzień pracuję w firmie, w której język angielski jest moim narzędziem. Jestem rozmowną osobą i nie wyobrażam sobie dnia bez angielskiego, dlatego właśnie tak chętnie prowadzę konwersacje.

Krótka informacja o korepetytorze

Joanna K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Konwersacje
  • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
  • Poziom B1-B2 (Intermediate)
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 40 Zł/god.