Korepetycje Języka norweskiego, Języka szwedzkiego – Piotr W.

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

Poziomy nauczania

KonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaPoziom A1-A2Poziom B1-B2Poziom C1-C2Studia zagraniczneDla początkującychDla dzieci

O sobie:

Prowadzę lekcje indywidualne, w parach i grupowe; online i in-class stacjonarnie w Warszawie, a z doświadczenia polecam połączenie obu tych form.

Pracą z językami skandynawskimi - dydaktyką i tłumaczeniem - zajmuję się od pięciu lat. Dzięki doświadczeniu zawodowemu w środowisku natywnych użytkowników szwedzkiego zapewniam naukę aktualnego i żywego języka (ale bez szkody dla poprawności wymowy i gramatyki)!

Jestem przede wszystkim filologiem, ale posiadam wszechstronne wykształcenie gwarantujące profesjonalne i wierne tłumaczenia w zakresie m.in. nauk społecznych, ekonomii czy prawa.


Proponuję zróżnicowane i w pełni profesjonalne kursy:

- języka norweskiego (bokmål), od podstaw;
- języka szwedzkiego, na wszystkich poziomach.


1. Język norweski i szwedzki dla początkuąjcych to przyjemny i efektywny kurs od podstaw z nowoczesnym podręcznikiem i własnymi materiałami audiowizualnymi.2. Język biznesowy: praktyczne przygotowanie do pracy biurowej obejmuje słownictwo z dziedzin takich jak administracja, bankowość, język spotkań, komunikacja, księgowość, reklamacje, logistyka, marketing, media, obsługa klienta, prawo, reklama, rozmowy telefoniczne.

Materiał opracowałem na podstawie własnego doświadczenia - kilku lat pracy w biurze skandynawskiej korporacji.3. Konwersacje z języka szwedzkiego na dowolne tematy (A1-C1) , również jako pomoc dla studentów filologii, np:

- kultura (lekcje skupione wokół zagadnień szwedzkich zwyczajów, świąt, jedzenia i kultury skandynawskiej),
- turystyka (zajęcia przybliżające wiedzę o kraju, jego atrakcjach, geografii, społeczeństwie i in. realiach).4. Intensywny kurs języka norweskiego lub szwedzkiego i korepetycje:

- gramatyka prosto, ale dokładnie (jest naprawdę łatwa!),
- specjalistyczne słownictwo (np. związane z prawem, polityką, językiem urzędowym, ekologią i ochroną środowiska, energetyką, medycyną etc.),
- elementy fonetyki, żeby mówić poprawnie i bez wysiłku.


5. Kultura skandynawska . Ponieważ jestem filologiem i kulturoznawcą, mogę przygotować na życzenie dowolne warsztaty na tematy takie jak literatura, film czy historia, również po polsku (np. Wikingowie, fenomen skandynawskiej powieści kryminalnej, Ingmar Berman, skandynawski design/meble/architektura, państwo dobrobytu czy New Nordic Cuisine).

Ceny: od 60zł. / 45min., 80zł. / 60min., 100zł. / 90min. i 130zł / 120min.

Zapraszam do kontaktu (wiedzieliście, że Skype to szwedzki wynalazek?)… och jag hoppas att vi ses snart!
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Piotr W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język norweski
 2. Język szwedzki
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Konwersacje
 • Język w biznesie
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2
 • Poziom B1-B2
 • Poziom C1-C2
 • Studia zagraniczne
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 80 Zł/god.