Przedmioty:

Wynagrodzenie:

30 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Politechnika Wrocławska

Poziomy:

Przygotowanie do matury podstawowej, Przygotowanie do matury rozszerzonej, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Szkoła podstawowa 1-3 klasa, Przygotowanie do szkoły, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:


O sobie:

Cześć!

Nazywam się Szymon, mam 21 lat i akutalnie studiuję Automatykę i Robotykę na Politechnice Wrocławskiej. Ukończyłem licealny profil matemtyczno-informatyczno-fizyczny we Wrocławiu, a maturę zdałem z maksymalnym możliwym wynikiem, wbrew pozorom nie wkładając w naukę bardzo dużej ilości czasu.

Wiem, że dużo osób w dzisiejszych czasach ma trudności z przedmiotem jakim jest matematyka, ponieważ sam się kiedyś z nimi borykałem. Trudności te nie wynikają jednak jak by się mogło wydawać z braku odpowiednich umiejętności u ucznia, ale najczęściej z niekompetencji nauczyciela. Brak umiejętności logicznego tłumaczenia jest tutaj podstawowym błędem. Staram się sprawić aby uczeń ZROZUMIAŁ, a nie wykuł na pamięć formułki. Matematyka jest nauką gdzie kwestia ta odgrywa kluczową rolę i jeśli tylko nauczymy się myśleć w odpowiedni sposób wszystko stanie się jasne :)

Jeśli wydaje Ci się, że matematyka to czarna magia i nigdy do końca jej nie rozumiałeś, albo po prostu chcesz podszkolić swoje umiejętności to serdeczenie zapraszam na korepetycje, gdzie postaram się wytłumaczyć Ci wszystko w jasny i klarowny sposób krok po kroku.

Zajęcia prowadzę z osobami w dowolnym wieku, a miejsce spotkań pozostaje w kwestii uzgodnienia. (możemy spotykać się zarówno w domu jak i na mieście)

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Odzew klienta (1)

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

Córka bardzo zadowolona. Podejście oraz przekazanie informacji zrozumiałe dla córki.Egzamin gimnazjalny zaliczony. Oceniam Pana Szymona na 5.

Pokaż wszystkie

Agnieszka 29.10.2018


Wszyscy odzewy użytkownika

Krótka informacja o korepetytorze

Szymon B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 30 Zł/god.

Podobne ankiety