info@buki.org.pl
48732080164

Przedmioty:

Wynagrodzenie:

40 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Politechnika Gdańska

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Szkoła podstawowa 1-3 klasa, Przygotowanie do szkoły, Dla dzieci, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

Lekcje online:


O sobie:

Witam!
Mam na imię Kamila i chętnie pomogę uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, a także liceum na poziomie podstawowym w nauce matematyki. Przydam się w przygotowaniu do sprawdzianu, pomocy w odrobieniu zadania domowego, nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do matury lub po prostu w poprawieniu wyników nauki.

Studiuję na Politechnice Gdańskiej obecnie na 3 roku, na kierunku Geodezja i Kartografia. Jestem absolwentką IIILO w Gdańsku w klasie o profilu matematyczno-fizycznym.
Mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji, do każdego ze swoich uczniów podchodzę indywidualnie, dopasowując sposób nauczania do ich potrzeb i predyspozycji. Jestem cierpliwa i wyrozumiała. Zawsze przygotowuję się do zajęć po to, aby nauka była bardziej uporządkowana i łatwiej przyswajalna.
Oferuję dojazd do ucznia, ale mogę również spotykać się na Politechnice, lub w bibliotece. Stawka za godzinę to 40zł za 60minut zaś 70zł za 120minut, a jeśli miałabym uczyć dwie osoby razem to wówczas liczę 30zł od osoby czyli 60zł za godzinę, zaś 100zł za 2 godziny.

Termin spotkań do ustalenia telefonicznie.

Odzew klienta (3)

Matematyka, Szkoła średnia

Pani Kamila jest dobrym korepetytorem. Jest bardzo miła i elastyczna czasowo. Polecam!

Pokaż wszystkie

Wojciech 25.06.2018


Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Pani Kamila jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Mieliśmy kilka lekcji i będziemy kontynuować współpracę od września. Polecam!

Pokaż wszystkie

Artur 20.06.2018


Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Bardzo dobry nauczyciel. Jest osobą bardzo kompetentną, potrafi wszystko dobrze objaśnić. Od kiedy Pani Kamila udziela lekcji mojemu synowi matematyka nie jest dla niego już taka straszna. Z chęcią i przyjemnością przyswaja wiedzę. Bardzo polecam!

Pokaż wszystkie

Katarzyna 17.05.2018


Wszyscy odzewy użytkownika

Krótka informacja o korepetytorze

Kamila S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 40 Zł/god.

Podobne ankiety