Korepetycje - Piotr Z. id:36170

Piotr Z.

64 - 78 zł/60 min
64 - 78 zł/60 min

Piotr Z.

«"Przedmiotu uczę całkowicie online, przy użyciu aplikacji udostępniających ekran (najczęściej Discord). Nie korzystam z tablic interaktywnych, na zajęciach uczeń pisze notatki w swoim zeszycie (bądź inną preferowaną metodą), a na ekrania pojawiają się rozwiązania zadań (czy to przykłady czy też zadania wykonywane przez ucznia na bieżąco). Uczę metodycznie i podtrzymuję ciekawość kursanta poprzez nawiązania aktualnie omawianego tematu do wymiernych i realnych jego zastosowań."»

Przedmioty

Matematyka

Poziomy nauczania:

Liceum

Technikum

Egzamin 8-klasisty

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Miejsce lekcji

Lekcje online:

tak

Nauczyciel przeprowadzi lekcję

Określi Twój poziom wiedzy

Przedstawi format lekcji

O sobie

"Uczę przy pomocy programu Mathcha (w wersji przeglądarkowej), czyli edytora matematycznego. W nim rozwiązuję zadania w trakcie spotkań, do niego również wprowadzam niezbędne notatki (twierdzenia, fakty, wskazówki). Używam go między innymi dlatego, że:
- gwarantuje przejrzystość treści oraz brak problemów z kaligrafią (uczeń zawsze widzi dokładnie jaki znak został użyty do zapisu)
- przyspiesza i dobrze opisuje prowadzenie toku myślowego na danym zadaniu
- do zapisanych notatek można dowolnie wracać poprzez otrzymany przeze mnie link

Samą naukę prowadzę bardzo metodycznie, tj. w miarę rozwoju od podstaw. Stosuję metodykę skojarzeń, staram się prowadzić zadania w sposób drabinkowy (od prostszych do trudniejszych), skupiam się w miarę możliwości na przykładach ilustrujących sens zagadnienia, bądź takich, których szansa pojawienia się na sprawdzianie/egzaminie jest duża.

Zawsze staram się podawać realne zastosowania danego zagadnienia, ponieważ z doświadczenia wiem, że najgorsza w uczeniu się matematyki w szkole średniej nie jest 'niewiedza' sama w sobie, a niewiedza o powodzie do uczenia się. Innymi słowy - dużo prościej przychodzi nam uczyć się rzeczy, które mają wymierne i realne zastosowania do rzeczywistości.

Poza ww. metodami, moje lekcje cechują się pełną możliwością powracania do poprzednich myśli (dostrajam tempo do potrzeb ucznia), pełną możliwością zadawania pytań o zadania (a nawet umawianie się na rozwiązywanie jakichś widzianych przez ucznia 'ciekawych' bądź po prostu trudnych zadań z danego zagadnienia) oraz standardową życzliwością i zrozumieniem."

Wykształcenie:

Politechnika Krakowska im. T. Kościuszki, student

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Pakiet zajęć

1 lekcja - 0 zł

Lekcja próbna

bezpłatnie

1 lekcja - 78 zł

6 lekcji

468 zł

1 lekcja - 73 zł

12 lekcji

876 zł

1 lekcja - 68 zł

20 lekcji

Najczęściej wybierany pakiet

1 360 zł

1 lekcja - 64 zł

50 lekcji

Najbardziej atrakcyjny pakiet

3 200 zł