Korepetycje - Franciszek R. id:42689

Franciszek R.

64 - 78 zł/60 min
64 - 78 zł/60 min

Franciszek R.

«Specjalizuję się w przygotowywaniu uczniów do egzaminów oraz pomocy naukowej w dziedzinach takich jak biologia, chemia, matematyka na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum.»

Przedmioty

Chemia

Poziomy nauczania:

Egzamin 8-klasisty

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Lekcje online:

tak

Nauczyciel przeprowadzi lekcję

Określi Twój poziom wiedzy

Przedstawi format lekcji

O sobie

"Zawsze staram się podejść indywidualnie do każdego z uczniów. Poznanie świata w jakim uczeń porusza się na co dzień (co go interesuje, jak spędza wolny czas) umożliwia mi zatem ten proces. Zagadnienia sprawiające uczniom trudność upraszczam stosując różnorakie analogie nawiązujące do życia codziennego lub zainteresowań ucznia (niekoniecznie związanych ze światem nauki). Analizę skomplikowanych tematów, które dla uczniów wydają się często problematyczne i nieprzydatne, często opieram na uproszczeniu i nadaniu im praktycznego charakteru (zadając uczniom częste pytania: ""w jakim celu?/ dlaczego?/ co by było gdyby...?""). W przypadku maturzystów, najczęściej proszę o regularne, samodzielne rozwiązywanie arkuszy maturalnych, co według mnie, jest podstawą do sukcesu na egzaminie. Jeżeli chodzi o pomoc doraźną, przed sprawdzianem lub dla polepszenia ocen, staram się zawsze wybadać kluczowe zagadnienia, które nauczyciel przedstawia na zajęciach w szkole. Lekcje szkolne (szczególnie w przypadku przedmiotów przyrodniczych tj biologii i chemii) często prowadzone są w odmienny, zależny od nauczyciela sposób.
Podczas zajęć online często korzystam z programu OneNote, w którym mogę rysować i wizualizować zagadnienia.
Oprócz świata nauk ścisłych sprawnie poruszam się także w świecie nauk humanistycznych oraz kreatywnych (takich jak muzyka, sztuka), co znacznie ułatwia mi diagnozę problemów uczniów nie tylko zaawansowanych, ale także mierzących się z podstawowymi problemami."

Wykształcenie:

Politechnika Warszawska, student

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Pakiet zajęć

1 lekcja - 0 zł

Lekcja próbna

bezpłatnie

1 lekcja - 78 zł

6 lekcji

468 zł

1 lekcja - 73 zł

12 lekcji

876 zł

1 lekcja - 68 zł

20 lekcji

Najczęściej wybierany pakiet

1 360 zł

1 lekcja - 64 zł

50 lekcji

Najbardziej atrakcyjny pakiet

3 200 zł