info@buki.org.pl
48732080164

Rejestracja jest szybka i zrozumiała

Informacja podstawowa

Tworząc profil na platformie BUKI, tworzysz swoją profesjonalną wizytówkę, która zawiera wszystkie niezbędne informacje – dane kontaktowe, usługi (przedmioty) których nauczasz, poziomy nauczania, miejsce przeprowadzenia zajęć oraz opinie od klientów.

Polityka cenowa

Ty decydujesz ile kosztują twoje usługi. Audytorium BUKI codziennie poszukuje jak dostępnych korepetytorów, tak i branżowych fachowców, co zapewnia stabilny popyt dla korepetytorów we wszystkich miejscowościach Polski. Twój zarobek zależy tylko od chęci przyjmowania nowych zgłoszeń i pracy z uczniami.

Bezpieczeństwo

Wykorzystujemy najlepsze technologie zabezpieczenia danych osobowych użytkownika. Stwarzając profil na BUKI możecie być spokojne co do zachowania danych osobowych, które są chronione za pomocą certyfikatów SSL oraz nie są przekazywane osobom trzecim.Wszystkie opłaty na stronie są chronione przez najlepsze systemy płatnicze w Polsce, a dane kart kredytowych/debetowych są zabezpieczone zaawansowanymi metodami szyfrowania.


Jedno konto-tysiące klientów

Lekcje stacjonarne

Codziennie kika tysięcy klientów korzystają z platformy BUKI w celu poszukiwania prywatnego korepetytora dla stacjonarnych zajęć. Rejestrując profil na Buki, otrzymujesz dostęp do czołowego instrumentu marketingowego dla korepetytorów – możliwość zaoferowania swoich usług dużej ilości klientów, które szukają takich korepetytorów jak Ty. Utwórz darmowy profil i skup się na korepetycjach, a BUKI zajmie się resztą.

Lekcje on-line

Obecnie coraz bardziej popularnymi są zajęcia z klientami przez internet i masz świetna okazje dołączyć do tego trendu. Załóż bezpłatny profil i otrzymasz możliwość znaleźć klientów dla lekcji on-line oraz optymizować swój grafik, oszczędzając czas i pieniądze na dojazd.

Zarabiaj z BUKI

BUKI zapewnia stabilny zarobek dla korepetytorów. Zarejestrować się może każdy chętny, kto ma pewność że jego wiedza będzie korzystna dla ucznia, a swój profesjonalizm może uwiarygodnić wykształceniem lub dokumentami, powtwierdzajacymi osiągnięcia w wybranym kierunku.

Aby zacząć zarabiać wystarczy zarejestrować się na stronie, wypełnić profil korepetytora i zacząć przyjmować zamówienia za pomocą prywatnego gabinetu – głównego narzędzia korepetytora BUKI.

Pytanie-Odpowiedź
Jak zacząć zarabiać za pomocą serwisu?

Utwórz bezpłatny profil, wpisz informacje podstawowe (przedmioty, zakres lekcji, miejsce przeprowadzenie zajęć) i poczekaj na potwierdzenie profilu. Rejestracja jest bezpłatna i zajmuję około 10 minut. Profil zostanie aktywowany w ciągu 36 godzin i będzie przygotowany do pracy.

Czy mogę zostać korepetytorem ?

Wszyscy chętni mogą zostać korepetytorami Buki. Jeżeli uważasz że masz wystarczającą wiedzę i myślisz, że możesz pomóc swoją wiedzą innym – zarejestruj się. Korepetytorzy muszą mieć ukończone 18 lat.

Gdzie mam przeprowadzać zajęcia? On-line czy osobiście na spotkaniu?

Nasza platforma oferuje studentów, którzy poszukują korepetycji on-line oraz stacjonarnych zajęć. Wybierz sposób który najbardziej Tobie odpowiada i pracuj z klientami tam, gdzie będzie wygodniej.

W jaki sposób BUKI pomoże znaleźć nowych uczniów?

Każdego miesiąca ponad 200,000 osób korzysta z platformy BUKI w celu poszukiwania prywatnego korepetytora. Zarejestrować się korepetytorem w BUKI – znaczy być dostępnym dla tysięcy klientów, którzy poszukują korepetycji. Codziennie zajmujemy się optymizacją naszej platformy, dzięki czemu jest coraz bardziej popularną oraz inwestujemy znaczne koszty w marketing, co zapewnia stały wzrost liczby klientów dla zarejestrowanych korepetytorów.

Jak będę otrzymywać pieniądze za przeprowadzone zajęcia?

Klient płaci korepetytorowi bezpośrednio jakimkolwiek sposobem wygodnym dla obu stron.