Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania od korepetytorów

 1. Jak zarejestrować się na stronie?
  Aby zacząć współpracę z serwisem Buki trzeba zarejestrować się na stronie https://buki.org.pl/register/ lub wejść na zakładkę „Zostań korepetytorem” i wypełnić dane: Nazwisko, imię, adres e-mail oraz wymyślić hasło. Po rejestracji konieczne jest wypełnienie profilu korepetytora. Następnego dnia Twój profil zostanie umieszczony na stronie internetowej i będzie dostępny dla uczniów.

 2. Jak zacząć otrzymywać zgłoszenia od uczniów?
  Już po opublikowaniu profilu na stronie, uczniowie mogą wysyłać zamówienia dla Ciebie! O nowych zamówieniach informujemy smsem, e-mailem lub manager dzwoni bezpośrednio do korepetytora. Wszystkie nowe zgłoszenia są dostępne na stronie w zakładce „Nowe zgłoszenia”. W tym rozdziale strony można również wysłać potwierdzenie lub rezygnacje ze zgłoszenia. 

 3. Jak uczeń płaci za lekcje?
  Korepetytor i uczeń bezpośrednio ustalają dogodne metody płatności dla obu stron. Płatność kartą, gotówką, z góry za kilka zajęć lub po zajęciach - ustalane jest z klientem.

 4. Jak obliczana jest prowizja, którą nauczyciel powinien zapłacić za nowego ucznia?
  Za każde zamówienie korepetytor płaci jednorazowo i później pracuje z klientem długotrwale bez naszego wtrącania. Kwota, którą płaci korepetytor, zależy od tygodniowego zarobku pracy z uczniem. Na przykład, masz zaplanowaną 1 godzinę zajęć, dwa razy w tygodniu, stawka 40 zł/60min. W związku z tym prowizja dla naszej firmy wyniesie 80 zł. Następna płatność jest dokonywana, gdy zaczniesz pracować z następnym uczniem.

 5. Czym jest umieszczenie profilu TOP?
  Twój profil będzie pierwszy na liście korepetytorów Twojego miasta. TOP ma następujące zalety - Twój profil będzie widoczny dla wielu potencjalnych uczniów, a menedżerowie w pierwszej kolejności będą oferować Ci nowe zamówienia. Podniesienie profilu w TOP jest świetną okazją, aby przygotować się do początku roku szkolnego lub w krótkim czasie zacząć współpracę z wystarczającą liczbą uczniów. Usługa jest płatna. Wszystkie opcje dotyczące umieszczenia profilu w TOPie znajdują się na odpowiedniej stronie: https://buki.org.pl/top/

 

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania od klientów

 1. Czy poszukiwanie korepetytora jest płatne?
  Nasza usługa jest bezpłatna. Uczeń rozlicza się z korepetytorem bezpośrednio.

 2. Jak długo potrwa poszukiwanie nauczyciela? Jak szybko skontaktuje się ze mną wybrany przeze mnie nauczyciel?
  Zazwyczaj klienci znajdują odpowiedniego nauczyciela i umawiają się z nim na lekcje mniej niż w ciągu 24 godzin, a czasem nawet wcześniej.

 3. Jak dowiem się, czy korepetytor zgodził się na współpracę i jak uzyskam kontakt do nauczyciela?
  Otrzymasz wiadomość SMS i e-mail z danymi kontaktowymi nauczyciela, gdy tylko zaznaczy, że jest gotowy do rozpoczęcia pracy z Tobą. Możesz zadzwonić do nauczyciela i umówić się na pierwszą lekcję jak tylko otrzymasz jego dane kontaktowe.

 4. Wysłałem zgłoszenie do kilku korepetytorów. Czy otrzymam kontakty wszystkich korepetytorów?
  Możemy wysłać kontakty tylko jednego z kilku wybranych korepetytorów. Będzie to nauczyciel, który w najbliższym terminie może rozpocząć zajęcia z Tobą i ma wyższą ocenę rankingową. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów od korepetytorów, aby dokonać wyboru, możesz skorzystać z czatu z nauczycielem na stronie serwisu.


 5. Dlaczego korepetytor, którego wybrałem w katalogu, odmówił? Dlaczego moje kontakty zostały przekazane innemu korepetytorowi?
  Korepetytor, którego wybrałeś w katalogu, może zrezygnować ze zgłoszenia ze względu na duże obciążenie pracą, zajęty określony czas zajęć lub inne warunki określone w zgłoszeniu.
  W takim przypadku na Twoje zgłoszenie może odpowiedzieć inny nauczyciel, którego profil odpowiada kryteriom zaznaczonym w zgłoszeniu. Kontakt otrzymuje tylko jeden nauczyciel z najwyższą oceną spośród tych, którzy pasują do kryteriów w zgłoszeniu i są gotowi do rozpoczęcia zajęć.

 6. W jaki sposób opłacić lekcje?
  Dogodna dla obu stron forma opłaty jest ustalana między uczniem i korepetytorem. Może to być płatność kartą, gotówką, przed lub po lekcji – szczegóły są do ustalenia z korepetytorem.

 7. Co zrobić, jeśli korepetytor nie spełnia oczekiwań?
  Jeśli z jakiegoś powodu nie umówiłeś się z nauczycielem, możesz ponownie zgłosić się do innego korepetytora lub napisać do menedżera w czacie, i będziemy kontynuować wyszukiwanie zgodnie z Twoimi życzeniami.