Recenzje o korepetytorskiej firmie Buki

Aktualna ocena 4.6 od 122 użytkowników.

Zostaw swoją opinię o pracy serwisu Buki.
Opinia będzie dostępna dla innych użytkowników witryny.
Aby potwierdzić, zaloguj się za pośrednictwem serwisów społecznościowych Facebook lub Google albo zaznacz swój adres mailowy, na który zostanie wysłany list z linkiem aktywacyjnym.
Dziękujemy za twoją aktywność!;

Dziękujemy za twoją aktywność!

Pomóż nam stać się lepszym!

Wszystkie opinie

Karolina L.

Opublikowane dzisiaj

Polecam. Współpracuje z tą firmą już 3 lata.

Emilia Kubiak

Opublikowane dzisiaj

Profesjonalna obsługa, bardzo szybka odpowiedź na moje zgłoszenie w poszukiwaniu korepetytora z matematyki. Bardzo dziękuje za polecenie Pani Weroniki, bardzo punktualna,miła, świetnie tłumaczy. Syn jest bardzo zadowolony z lekcji z Panią Weroniką i najważniejsze poprawił oceny z matematyki. Dziękuję i polecam :)

Kasia(mama)

Opublikowane 3 dni temu

Profesjonalne podejście do klienta. Pomoc w doborze nauczyciela. Polecam.

Grzegorz Z.

Opublikowane 3 dni temu

Profesjonalna obsługa, wszystko szybko, sprawnie i co najważniejsze terminowo.

Mikael M.

Opublikowane 6 dni temu

Kontakt z firmą bardzo dobry. Dziękuje za uczniów.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Mirosław A.

Opublikowane 11 dzień temu

Polecam portal. Dziekuje za szybka pomoc!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Ania

Opublikowane 13 dni temu

Serdecznie dziękuje za polecenie lekcji online z Panią Grażyną! Korepetytorka jest świetna. Córka jest zadowolona z zajęć!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Magdalena

Opublikowane 14 dni temu

Pani Marta jest kompetentna, miła, punktualna. Nie mam żadnych zastrzeżeń. BUKI jest super, korzystam z usług tego portalu na pewno nie ostatni raz.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Agnieszka B.

Opublikowane 19 dni temu

Podobnie jak osoba poniżej, również zablokowano mi konto. Szkoda, że system nie bierze pod uwagę, że jeśli uczeń zaakceptował mnie jako nauczyciela to może sobie nie przyjść na zajęcia lub zmienić zdanie już po akceptacji. Szkoda, że system nie bierze pod uwagę tego, że zglaszalam się wielokrotnie do zajęć online -bo na takie jestem nastawiona- i koordynator nie przydzielil mi żadnego takiego ucznia. Żadnego. Zasłanianie się systemem jest trochę słabe. Albo trzeba to poprawic.

Odpowiedź serwisu

System automatycznie zablokował Pani profil na okres 1 miesiąc na podstawie analizy Pani działań, a mianowicie z powodu dużej liczby zgłoszeń, które przeszły w status" stracone zgłoszenie " wśród zgłoszeń, w których została Pani przydzielona jako korepetytor. Systm również uwzględnia rezygnacje klientów. Po upływie miesiąca profil zostanie odblokowany i będzie mógła Pani ponownie korzystać z usług serwisu. Aby nie zostać ponownie zablokowanym przez dłuższy czas, zalecamy aktualizację danych profilu (harmonogram, stawka, zakres lekcji, opis)

Serge Z.

Opublikowane 27 dni temu

They have blocked my page because I seemed so suspicious for them! Hahaha! That's ridiculous! They do not admit their mistakes or platform glitches, they find someone else in order do not take a responsibility for their servise. lots of potentional clients had already found tutors before contacting me. Or some of them were not picky. And this "marvelous" servise is considering me as a scammer! How come!

Odpowiedź serwisu

Goog afternoon! The system automatically blocked your BUKI profile for 30 days based on an analysis of your activities, namely because of the significant amount of lost orders among the applications in which you were assigned as a tutor. The system automatically determines suspicious activities and customer resignations are taken into account. The system allows you to continue working with the client you are assigned to already, the temporary block will not allow you to accept new orders for 30 days. After one month the profile will be unlocked and you will be able to use the website's services again. In order not to be blocked again, we recommend updating your profile information, such as your schedule, rate, description. This will prevent misleading students and will help to reduce the number of lost orders.

Oceń!

lub zaloguj się za pośrednictwem sieci społecznościowych:

Zapisz