Recenzje o korepetytorskiej firmie Buki

Aktualna ocena 4.72 od 200 użytkowników.

Podziel się doświadczeniem o współpracy z Buki.

Na tej stronie będą wyświetlane opinię i komentarze dotyczące współpracy z Buki.

Wystawić opinię mogą zarejestrowani nauczyciele lub użytkownicy, którzy potwierdzili swoją tożsamość za pośrednictwem poczty elektronicznej lub sieci społecznościowych.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów podczas pracy z serwisem prosimy o wysłanie wiadomości na [email protected]. Szczegółowo rozpatrzymy Twoje zapytanie w ciągu 1-2 dni.

Dziękujemy za aktywność!

Pomóż nam stać się lepszym!

Wszystkie opinie

Arkadiusz R.

Opublikowane 1 dzień temu

Z mojego punktu widzenia, to jakaś ściema, dostaję oferty, a gdy się loguję, to zawsze jest wiadomość, że oferta została już przyznana innemu lektorowi, i tak w koło Macieju, jednocześnie mamią informacją, że jak się przejdzie na opcję płatną, to będzie więcej ofert. Wygląda mi to na zwykłe naciąganie. W międzyczasie nawiązałem współpracę z kilkoma szkołami językowymi i znalazłem uczniów przez gumtree, więc szkoda czasu, właśnie skasowałem tutaj swój profil.

Joanna K.

Opublikowane 30 dni temu

Jestem zarejestrowana na wielu platformach dla korepetytorów, ale jedyną skuteczną okazała się platforma Buki. Dzięki niej mam już wielu zadowolonych, stale współpracujących ze mną uczniów. Pozytywne jest to, że mimo różnych mankamentów techniczno-organizacyjnych platforma się rozwija i koryguje niedociągnięcia. Poleciłam ją już innym korepetytorom, a także poszukującym korepetytorów, i będę polecać nadal, o ile poziom nie spadnie.

Klaudia

Opublikowane 30 dni temu

Współpraca udana. Polecam!

Krystyna

Opublikowane 32 dni temu

Od mniej więcej 2 tygodni poszukuję korepetytorów. Złożyłam kilka zapytań i otrzymałam jedną odpowiedź z ofertą zajęć online, gdy ja napisałam w zgłoszeniu, że interesują mnie zajęcia u ucznia, więc nic z korków nie wyszło. Na pozostałe zgłoszenia brak odzewu, chociaż korepetytorzy mają wolne miejsca w grafikach znajdujących się przy ogłoszeniu. Dzisiaj złożyłam nowe zapytanie, które po 20 min. zostało zamknięte. Czy orientuje się ktoś, jak można znaleźć korepetytora dzięki tej stronie?

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry Pani Krystyno. Poszukujemy dla Pani korepetytora zgodnie z zaznaczonymi kryteriami. Niestety w czasie pandemii jest ciężko znaleźć korepetytora, który dojeżdża do ucznia.

Aleksandra S.

Opublikowane 38 dni temu

Bardzo bardzo bardzo dobra praca z Buki. Świetny i szybki kontakt z Manager'ami oraz płynny przepływ zleceń. Polecam serdecznie

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię!

Monika

Opublikowane 39 dni temu

Jestem bardzo zadowolona z serwisu i korepetytora. Pozdrawiam MR

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię. Życzymy udanych zajęć!

Tom

Opublikowane 46 dni temu

This educational platform is worth recommending

Odpowiedź serwisu

Thank you. Your feedback is important for us

Dorota B.

Opublikowane 47 dni temu

Polecam współpracę z serwisem. Dobry kontakt z administratorami oraz wiele zleceń.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię! Udanych zajęć!

Anna K.

Opublikowane 47 dni temu

Współpraca udana. Dziękuje za szybki kontakt! Polecam!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię! Udanych zajęć!

Mateusz L.

Opublikowane 57 dni temu

Nie polecam takich.naciągaczy to w swoim życiu jeszcze nie widziałem

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry. Serwis BUKI działa zgodnie z Regulaminem, który jest ogólnodostępny na stronie serwisu oraz zaakceptowany przez każdego zarejestrowanego użytkownika. Prosimy nie rejestrować się na stronie w przypadku jeśli zasady współpracy użytkownikowi nie odpowiadają.

12...20

Oceń!

lub zaloguj się za pośrednictwem sieci społecznościowych:

Zapisz