Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »

Recenzje o korepetytorskiej firmie Buki

Aktualna ocena 4.62 od 268 użytkowników.

Podziel się doświadczeniem o współpracy z Buki.

Na tej stronie będą wyświetlane opinię i komentarze dotyczące współpracy z Buki.

Wystawić opinię mogą zarejestrowani nauczyciele lub użytkownicy, którzy potwierdzili swoją tożsamość za pośrednictwem poczty elektronicznej lub sieci społecznościowych.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów podczas pracy z serwisem prosimy o wysłanie wiadomości na [email protected]. Szczegółowo rozpatrzymy Twoje zapytanie w ciągu 1-2 dni.

Dziękujemy za aktywność!

Pomóż nam stać się lepszym!

Wszystkie opinie

Jacek W.

Opublikowane 1 dzień temu

Współpracuję z BUKI już trzeci rok. Zawsze mam przez nich mnóstwo zgłoszeń od uczniów, w tym zgłoszeń osobistych; niektórzy uczniowie są ze mną już drugi, a nawet trzeci rok. Trzeba płacić prowizje, owszem, ale która reklama jest za darmo? A reklama przez Buki DZIAŁA.

Martyna

Opublikowane 5 dni temu

Dziękuje za pomoc w znalezieniu korepetytora. Pani Anna to korepetytor godny polecenia.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię! Życzymy udanych zajęć!

Monika W.

Opublikowane 7 dni temu

Nie polecam. Tragiczny kontakt z firmą. Odpowiedzi „menadżera” zdawkowe i niezrozumiałe. Chyba w ogóle nie zna polskiego i pisze z translatorem. Podczas akceptacji regulaminu była mowa, że prowizja strony to ilość lekcji w tygodniu razy stawka za godzinę, a dostaję do zapłaty dwa razy tyle. Tydzień wymiany maili, żeby wyjaśnić sprawę. Okropna strata czasu.

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry Pani Moniko, Opiekun Pani zgłoszenia skontaktowała się z Panią jak tylko odczytała wiadomość. Również wyjaśniliśmy Pani zasady rozliczenia z serwisem. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na [email protected]

Renata

Opublikowane 14 dni temu

Super strona. Zarejestrowałam się w sierpniu i mam już komplet uczniów. Dziękuje!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię! Życzymy udanych zajęć!

Karolina

Opublikowane 19 dni temu

Uważam że sposób funkcjonowania portalu jest bardzo nieuczciwy. Za każdego ucznia trzeba zapłacić prowizje 2xcena lekcji+VAT. Nigdy, nigdzie, na żadnym portalu do ogłoszeń korepetycji nie spotkałam się z tak wygórowanymi stawkami za zamieszczenie ogłoszenia a jestem w branży od 15 lat. Wszelkie zmiany na profilu pojawiają się z 1-2dniowym opóźnieniem - to kolejny minus. Nie polecam!

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry Pani Karolino, Dziękujemy za opinię. Nie pobieramy opłat za każde zgłoszenie korepetytora. Jednorazowa opłata jest pobierana wyłącznie za udane zgłoszenia po przeprowadzeniu pierwszych zajęć, o czym również informujemy przed rozpoczęciem współpracy ze stroną. Jeśli chodzi o zapisanie zmian w profilu to zgodnie z zasadami współpracy zmiany pojawiają się w ciągu 72 godzin od aktualizacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na [email protected] Życzymy udanego dnia!

Dariusz

Opublikowane 23 dni temu

Łukasz C{id9848] jest bardzo dobrym korepetytorem. Super podejście do ucznia sprawił że dziecko nabrało ochoty do nauki j.angielskiego. Bardzo polecam tego pana.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię!

Daria

Opublikowane 84 dni temu

Marta S. (buki.org.pl/user-41603/#) jest fantastyczną korepetytorką. Umie zachęcić do nauki, chętnie tłumaczy i rozszerza wiedzę. Dopasowuje styl nauki do potrzeb ucznia. Gorąco polecam!!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za polecenie!

Katarzyna Z.

Opublikowane 85 dni temu

Serdecznie polecamy Panią Olgę L., jako korepetytora j. polskiego. Świetne podejście do ucznia i rzetelne przygotowanie ucznia do egzaminu ósmoklasisty!!!! Jeszcze raz dziękujemy za współpracę. Pozdrawiamy Patrycja i Katarzyna Z.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię! Zapraszamy ponownie!

Katarzyna.O.

Opublikowane 102 dni temu

Pani Katarzyna.O jest bardzo dobrą korepetytorką jest cierpliwa, na zajęciach panuje miła atmosfera sprzyjająca nauce. Materiał jest tłumaczony w prosty sposób, który zrozumie każdy. Polecam.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię. Życzymy udanych zajęć!

Martyna

Opublikowane 102 dni temu

Dziękuje za szybką pomoc! Korepetytor godny polecenie!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię! Służymy pomocą!

12...27

Oceń!

lub zaloguj się za pośrednictwem sieci społecznościowych:

Zapisz