Recenzje o korepetytorskiej firmie Buki

Aktualna ocena 4.63 od 103 użytkowników.

Zostaw swoją opinię o pracy serwisu Buki.
Opinia będzie dostępna dla innych użytkowników witryny.
Aby potwierdzić, zaloguj się za pośrednictwem serwisów społecznościowych Facebook lub Google albo zaznacz swój adres mailowy, na który zostanie wysłany list z linkiem aktywacyjnym.
Dziękujemy za twoją aktywność!;

Dziękujemy za twoją aktywność!

Pomóż nam stać się lepszym!

Wszystkie opinie

Piotr

Opublikowane dzisiaj

Fajny serwis na poszukiwanie uczniów. Czasami jest problem z kontaktem z klientem, ale to raczej nie zależy od serwisu. Panie administratorki są bardzo uprzejme. Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy.

Agnieszka mama

Opublikowane dzisiaj

Dziękujemy za szybkie znalezienie nauczyciela dla mojej córki. Pani Marta to świetny korepetytor. Polecam!

Magdalena S.

Opublikowane 1 dzień temu

Niestety rezygnuje z serwisu… strata czasu.

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry!Dziękujemy za informacje. Może Pani zablokować lub usunąć konto bezpośrednio ze swojego profilu. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na [email protected]

Ewa

Opublikowane 15 dni temu

Niestety jestem niezadowolona z usług, gdyż próbowałam znaleźć korepetytora matematyki dla córki i po 11 zgłoszeniach odezwała się jedynie pani Natalia, która po tygodniu jednak odrzuciła moją ofertę. Nie rozumie po co korepetytorzy ogłaszają się i co więcej wyświetlają grafik z wolnymi terminami jak i tak nikt nie wyraża chęci współpracy.

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry! Dziękujemy za opinię. Pani Ewo, wysłała Pani jedno zgłoszenie w którym zaznaczyła Pani 11 korepetytorów. Wysyłamy kontakt do jednego korepetytora. Jeśli nauczyciel Pani nie odpowiada to oczywiście możemy poszukać innego. Każdy korepetytor zaznacza swój grafik indywidualnie oraz może szukać uczniów na innych źródłach. Jeśli któryś z terminów był już zajęty, to znaczy że korepetytor poprostu nie zaktualizował danych. Ze swojej strony ciągle wysyłamy przypomnienia o aktualizacji danych w profilach. Jeśli Pani nadal poszukuje korepetytora, prosimy o kontakt na [email protected] Życzymy milego dnia!

Tomasz B.

Opublikowane 23 dni temu

Zmienilbym formę zapłaty za usługi, na jednorazowa opłatę 50% stawki za h zajęć Bo obecny system jest alogiczny i niekorzystny dla lektorów.

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry!Dziękujemy za opinie!

Maria

Opublikowane 38 dni temu

Niestety jestem niezadowolona, próbowałam skontaktować się z zupełnie inna osoba niż „ wylosował” to serwis, nie odpowiada mi takie narzucanie korepetytora. Nie zdecyduje się ponownie na próbę korzystania z serwisu.

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry! Dziękujemy za opinię. Pani Mario, jeśli wybrany korepetytor rezygnuje ze zgłoszenia lub z jakiegoś powodu nie może pracować z klientem(tak jak w przypadku Pani zgłoszenia), to poszukujemy innego nauczyciela zgodnie z podanymi informacjami w zgłoszeniu - stawka, miejsce lekcji ect. W żaden sposób nie narzucamy korepetytora, tylko chcemy pomóc w znalezieniu nauczyciela. Życzymy miłego dnia!

Artur

Opublikowane 45 dni temu

Praca z korepetytorem przebiega bez zarzutów. Gorąco polecam ten serwis

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie

Bożena

Opublikowane 45 dni temu

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pana Łukasza. Dziecko robi postępy co widać po ocenach w szkole. Bardzo dziękuję za polecenie mi tego nauczyciela.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

DOMINIK

Opublikowane 46 dni temu

Może być ale korepetytor źle tłumaczy na język polski tłumaczenia a korepetytory to już jest co innego po polsku ma być poprawnie przetłumaczone 50 zł 30 zł za korepetycje oplata pobrana z zajęć jestem zadowolony z korepetytorów ale z tłumaczenia nie za bardzo już wole gdzie indziej zapłacić 50 zł i mieć przetłumaczone bardzo dobrze po polsku bo jestem w tedy zadowolony korepetytorów oceniam na 5 10 + wprowadź cie 1 lekcje za darmo próbne bo nie każdy ma pieniądze odrazy żeby zapalacił

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię!

Marzena

Opublikowane 56 dni temu

Serdecznie dziękuje za kontakt do Pana Tomasza. Syn jest bardzo zadowolony z zajęć, widać już pierwsze postępy w szkole. Czy mogliby Państwo poszukać jeszcze korepetytora z j.angielskiego?

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry!Dziękujemy za opinię. Prosimy o kontakt na [email protected] pl lub o podanie zgłoszenia na stronie serwisu.

Oceń!

lub zaloguj się za pośrednictwem sieci społecznościowych:

Zapisz