info@buki.org.pl
48732080164

Firma „Buki” to profesjonalny serwis, który pomaga w znalezieniu korepetytorów oraz uczniów. Korzystając z naszego serwisu otrzymują Państwo oferty nauczania wyłącznie wśród uczniów, którzy odpowiadają jak największej ilości wskazanych przez Państwa kryteriów, takich jak: przedmiot, lokalizacja, miejsce prowadzenia zajęć, cena, poziom wiedzy. W celu zachowania wysokiej jakości świadczonych usług, pobieramy prowizję, w wysokości tygodniowej wypłaty (zważywszy, na to iż zajęcia zazwyczaj trwają od 3 do 6 miesięcy, prowizja nie przekroczy 8%).

 

Współpraca jest prowadzona poprzez administratorów naszego portalu. W celu łatwiejszej współpracy pomiędzy administratorem i korepetytorem, prosimy o przeczytanie ze zrozumieniem niniejszych warunków współpracy oraz ich przestrzeganie. Niedotrzymanie określonych warunków będzie negatywnie wpływywało na dalszą współpracę. Poniżej zostały przedstawione ogólne zasady współpracy z firmą oraz link do pełnej umowy.

 

1. Wszystkie zgłoszenia użytkowników są moderowane przez administratorów. Jeżeli zgłoszenie nie jest wypełnione w całości i nie zawiera wystarczająco dużo informacji, pozwalających na dopasowanie odpowiedniego korepetytora, administrator kontaktuje się ze zgłaszającym.

 

2a. System automatycznie wysyła zlecenie korepetytorowi, tylko w przypadku gdy klient wysyła do niego zgłoszenie osobiste. Zwykle klienci zamieszczają kilka podobnych zgłoszeń. Wszyscy korepetytorzy są informowani o takich zgłoszeniach przez e-mail bądź SMS. Zgłoszenia te mogą być zamieszczone w dowolnym momencie na stronie „Zamówienia personalne”. Prosimy aby, po zapoznaniu się ze szczegółami zamówienia, zawiadomić administratora, czy zamierzają Państwo podjąć się prowadzenia zajęć z danym uczniem. Zlecenie otrzymuje pierwszy korepetytor, który zgłosi gotowość do prowadzenia zajęć.

 

2b. Jeżeli wszyscy korepetytorzy odmówią poprowadzenia danych zajęć, administrator najpierw proponuje je korepetytorowi o najwyższym rankingu*, który odpowiada wymaganiom klienta. Jeśli taki korepetytor odmówi, zajęcia trafiają na listę „Zgłoszenia potencjalne”. Na tej liście znajdują się tylko te zgłoszenia, które pasują do danych określonych przez korepetytora.

 

3. Jednocześnie z publikacją zgłoszenia na liście „Zgłoszenia potencjalne”, korepetytor otrzymuje zawiadomienie, o pojawieniu się pasującego zgłoszenia na swój adres e-mail. Jeżeli zgłoszenie odpowiada korepetytorowi – zawiadamia on administratora poprzez kliknięcie „Chcę wziąć zgłoszenie” na stronie indywidualnej tego zgłoszenia. Administrator kontaktuje się z tym korepetytorem, który wyraził chęć do prowadzenia zajęć oraz posiada najwyższy ranking.

 

4. Korepetytor biorący zgłoszenie otrzymuje dane kontaktowe zgłaszającego i jest zobowiązany skontaktować się z klientem w ciągu jednej godziny (w ciągu doby – w uzasadnionych przypadkach). Ustala wtedy datę i godzinę pierwszych zajęć.

Od momentu zgody na zgłoszenie i otrzymanie danych kontaktowych, wszystkie informacje odnośnie tego zgłoszenia są dostępne na profilu korepetytora, w zakładce „Moje zgłoszenia”, na liście „Zgłoszenia w pracy”.

 

5. Korepetytor obowiązkowo informuje nas o dniu pierwszych zajęć. Po otrzymaniu zgłoszenia, na stronie Zamówienia, pojawi się odpowiednie miejsce na wpisanie daty pierwszych zajęć.

 

6. Obowiązkowo należy omówić z klientem kolejne zajęcia. W dniu pierwszych zajęć jest możliwość uregulowania jednorazowej prowizji dla tego zgłoszenia (kwota do uregulowania pojawi się wraz z innymi parametrami zgłoszenia, zgodnie z umową Oferty i składa się z: a) zarobku tygodniowego; b) 50% albo 20% od zarobku pełnego, jeżeli prowadzony jest kurs krótki).

 

7. Zgłoszenie uważa się za utracone, jeżeli nie udało się uzyskać zgody na pracę z klientem. Podczas czatu z administratorem obowiązkowo należy wskazać powód braku zgody. W takim razie administrator będzie mógł pomóc korepetytorowi i/lub klientowi wyjaśnić sytuację lub wybrać innego korepetytora.

 

Pracujemy na zasadach uczciwości, sprawiedliwości i otwartości, a naszym głównym celem jest jak najlepsze wykształcenie dla dzieci i młodzieży. Oczekujemy od naszych korepetytorów odpowiedniej postawy.

 

Sprawdzanie ankiety („Profile” w back-office portalu) przez administratora może potrwać do dwóch tygodni. Ankieta będzie publikowana tylko po ostatecznym sprawdzeniu.

 

*Ranking korepetytora składa się z ankiety, recenzji klientów, napisanych artykułów, blogów i video-blogów. Artykuły i blogi powinny opierać się o tematykę z zakresu wykształcenia średniego lub wyższego w Polsce lub zagranicą (aby otrzymać dostęp do pisania artykułów i bloga należy zwrócić się do administratora).

 

W przypadku pytań, uwag i propozycji można zwracać się do administratora przez email (info@buki.org.pl).