Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »

Warunki korzystania z serwisu BUKI

Firma BUKI - to serwis wyszukiwania korepetytorów. Korzystając z naszego serwisu otrzymują Państwo oferty nauczania wyłącznie wśród uczniów, którzy odpowiadają jak największej ilości wskazanych przez Państwa kryteriów, takich jak: przedmiot, lokalizacja, miejsce prowadzenia zajęć, cena, poziom wiedzy. Lekcje mogą odbywać się indywidualnie (u korepetytora, u ucznia lub w innym miejscu) oraz online (przez Skype).

Poniżej przedstawiono podstawowe zasady dotyczące współpracy z firmą oraz link do pełnej umowy oferty.

Zamówienia od uczniów

1.

Jeśli zamówienie od ucznia jest dla Państwa interesujące i chcecie Państwo je otrzymać, trzeba kliknąć przycisk“Chcę zgłosić się” na stronie zamówienia. Informacja o zamówieniu zostanie wysłana za pomocą wiadomości e-mail oraz sms.

2.

Jeśli zamówienie nie jest dla Państwa interesujące, prosimy kliknąć“Zrezygnować ze zgłoszenia”, abyśmy mogli wybrać innego nauczyciela dla ucznia.

3.

Korepetytor przydzielony do zgłoszenia, powinien natychmiastowo skontaktować się z klientem, omówić warunki prowadzenia zajęć, lokalizacje, czas i datę pierwszej lekcji.

4.

Po otrzymaniu zamówienia, wszystkie informacje na jego temat są dostępne w Państwa profilu w zakładce “Moje zamówienia”.

Jeśli umówiliście się Państwo z uczniem na zajęcia. Po ustaleniu daty pierwszego zajęcia, prosimy zaznaczyć informacje w odpowiednim polu na stronie zamówienia w Państwa profilu.

Jeśli nie udało się umówić z uczniem. Jeśli nie umówiliście się Państwo o współpracy, prosimy jak najszybciej poinformować o tym menedżera w czacie na stronie zamówienia w Państwa profilu. W takim razie menedżer anuluje zgłoszenie, a wartość do zapłaty za otrzymanie ucznia Nie zostanie naliczona. Oprócz tego, należy wprowadzić odpowiednie zmiany (aktualizacja harmonogramu, ceny, miejsca przeprowadzenia zajęć) do swojego profilu, które były przyczyną niedogodności, aby w przyszłości otrzymywać tylko odpowiednie do wymagań zamówienia.

Jeśli nauczyciel systematycznie nie kontaktuje się z uczniami oraz nie przekazuje informacji menedżerowi co do ustaleń z klientem, jego ranking zostanie obniżony wraz z dalszym blokowaniem profilu.

Należy pamiętać, że brane są pod uwagę również zgłoszenia, na które zostałeś przydzielony jako korepetytor, a następnie zrezygnowałeś. Jeśli odsetek utraconych zgłoszeń jest niski, nie powoduje to żadnych problemów, ponieważ rozumiemy, że uczeń może zmienić swoje zamiary. Aczkolwiek, jeśli odsetek utraconych zgłoszeń wzrasta i staje się wyższy niż średnia dla wszystkich korepetytorów, oznacza to, że korepetytor nieefektywnie pracuje ze zgłoszeniami: nie kontaktuje się z uczniem na czas, podaje nieaktualne dane w profilu lub inne. W takim przypadku najpierw otrzymasz ostrzeżenie o znacznej części utraconych zgłoszeń, a jeśli później nie poprawisz swojego stosunku między udanymi a utraconymi zgłoszeniami (nadal będziesz tracić większość zgłoszeń, na które byłeś przydzielony), zostaniesz tymczasowo zablokowany.

Płatność za zamówienie

5.

Za pozyskanie nowego ucznia, z którym odbywają się zajęcia, jest naliczana jednorazowa opłata. Koszt zamówienia jest obliczany zgodnie z umową Oferty i stanowi opłatę w wysokości tygodniowego dochodu od tego ucznia, ale nie mniej niż koszt dwóch godzin zajęć obliczonych według stawki zaznaczonej w zgłoszeniu.

Na przykład, Państwa stawka w profilu wynosi 40 zł / 60 min. Otrzymano zamówienie od ucznia, który chce spotykać się 2 razy w tygodniu przez 1 godzinę, więc koszt tego zamówienia wyniesie 40 zł / 60min * 1 godzina * 2 razy w tygodniu = 80 zł.

6.

Opłatę należy dokonać po przeprowadzeniu pierwszej lekcji z uczniem, ale nie później wyznaczonego terminu opłaty (Zgłoszenie powinno być opłacone w ciągu 7 dni od daty pierwszej lekcji).

7.

W dniu pierwszej lekcji na stronie zamówienia pojawi się przycisk “Opłacić” - dzięki czemu można zapłacić za nasze usługi z pomocą karty płatniczej lub przelewu bankowego.

8.

Aby otrzymać nowe zamówienia od uczniów , wszystkie poprzednie zamówienia muszą zostać opłacone na czas.

9.

W przypadku opóźnionej płatności ranking korepetytora zostanie zmniejszony o połowę. W przypadku braku płatności za zamówienie w ciągu dłuższego czasu, Państwa profil nauczyciela zostanie zablokowany i nie będzie możliwości przyjmowania nowych uczniów.