Blogi korepetytorów

Szukasz korepetytora?

Wybieraj najlepszych korepetytorów w serwisie BUKI!

Kategorii:Język angielskiMatematykaJęzyk polskiJęzyk niemieckiChemiaFizykaBiologiaHistoriaGeografiaWiedza o społeczeństwieInformatykaProgramowanieJęzyk francuskiJęzyk hiszpańskiJęzyk włoskiJęzyk czeskiJęzyk litewskiJęzyk ukraińskiJęzyk rosyjskiJęzyk węgierskiJęzyk słowackiJęzyk łemkowskiJęzyk kaszubskiJęzyk tureckiJęzyk arabskiJęzyk chińskiJęzyk japońskiJęzyk koreańskiJezyk greckiJęzyk starogreckiJęzyk łaciński i kultura antycznaJęzyk rumuńskiJęzyk portugalskiJęzyk estońskiJęzyk fińskiJęzyk norweskiJęzyk duńskiJęzyk szwedzkiJęzyk niderlandzkiJęzyk flamandzkiJęzyk katalońskiJęzyk białoruskiJęzyk bułgarskiJęzyk serbskiJęzyk macedońskiJęzyk bośniackiJęzyk chorwackiJęzyk gruzińskiJęzyk ormiańskiJęzyk hindiJęzyk wietnamskiJęzyk kazachskiJęzyk azerskiJęzyk tatarskiJęzyk uzbeckiJęzyk hebrajskiJęzyk islandzkiJęzyk słoweńskiJęzyk perskiJęzyk albańskiJęzyk laotańskiJęzyk tajskiJęzyk łotewskiJęzyk tamilskiLiteratura światowaMalarstwoRysunek technicznyHistoria sztukiGrafikaArchitekturaArchitektura krajobrazuLekcje śpiewuGra na fortepianieGra na gitarzeGra na harmonijce ustnejGra na perkusjiGra na skrzypcachGra na saksofonieGra na trąbceSolfeżGra na akordeonieGra na flecieGra na harfieGra na wiolonczeliHistoria muzykiMuzykaAktorstwoChoreografia i tańceWychowanie fizyczne i fitnesAstronomiaMatematyka zaawansowanaMatematyka dyskretnaAnaliza matematycznaRównania różniczkoweTeoria prawdopodobieństwaAlgebra liniowaAutoinstruktorGra na kalimbieGra na organachGra na ukuleleLogistykaNauka montażu filmówGeometria analitycznaGeometria wykreślnaMechanika teoretycznaWytrzymałość materiałówMechanika PłynówElektrotechnikaElektrodynamikaFizyka cząsteczkowaOptykaAnatomiaBotanikaBiochemiaZoologiaFizjologiaGenetykaEkologiaEkonometriaEkonomiaMarketingMarketing internetowyZarządzanieRachunkowośćFinanseAudytStatystyka ekonomicznaStatystyka matematycznaModelowanie matematycznePrzyrodaKulturoznawstwoSocjologiaPsychologiaFilozofiaPrawoPolitologiaRetorykaUmiejętność mówienia publicznegoRozwijanie pamięciLogikaSzachyWarcabyPrzygotowanie przedszkolneKlasy młodszeNiania dla dzieciLogopediaSurdopedagogikaJęzyk migowyPsychologProjektowanieProjektowanie graficzneProjektowania stron internetowychKaligrafiaPhotoshopNauka kroju i szyciaFotografiaTrener fitnessOrigamiRobotykaDesign ubraniaAlfabetyzacja cyfrowaPokaż wszystkie
Anna K. id: 24418

Autor: Anna K.

Egzamin maturalny z języka angielskiego jest jednym z najbardziej znaczących wyzwań edukacyjnych, z jakimi stykają się uczniowie w Polsce.

Anna K. id: 24418

Autor: Anna K.

W dzisiejszym cyfrowym wieku edukacja przez internet stała się powszechnym zjawiskiem, przynosząc ze sobą zarówno zalety, jak i wady.

Anna K. id: 24418

Autor: Anna K.

Decyzja o wartości uczenia się języka ukraińskiego zależy głównie od twoich osobistych celów, zainteresowań i potrzeb. Oto kilka czynników, które mogą pomóc Ci podjąć decyzję.

Kacper K. id: 32782

Autor: Kacper K.

Matematyka to więcej niż szkoła i zadania domowe. To umiejętność, która pomaga w życiu i rozwija umysł w dodatkowe sposoby.

Kacper K. id: 32782

Autor: Kacper K.

Łączymy matematykę z rzeczywistością. Przekonaj się, jak proste przykłady mogą ułatwić naukę.

Kacper K. id: 32782

Autor: Kacper K.

Popraw swoje umiejętności matematyczne w zaskakująco prosty sposób – zaczynając od umysłu.

Kacper K. id: 32782

Autor: Kacper K.

Przerwa letnia to czas na zabawę... i trochę matematyki. Zobacz, jak połączyć te dwa światy, by zyskać najwięcej.

Anna K. id: 24418

Autor: Anna K.

Przed wyjazdem do Rosji warto poznać podstawowe słownictwo, które ułatwi poruszanie się i komunikację na miejscu. Oto lista kilku przydatnych słów i zwrotów.

Anna K. id: 24418

Autor: Anna K.

Rozprawka to gatunek literacki, w którym prezentuje się argumenty i analizuje się dany temat, starając się przekonać czytelnika do własnego punktu widzenia.

12...34

Zarejestruj się jako korepetytor na BUKI!

Bezpłatna rejestracja w 10 minut

Zajęcia indywidualne lub przez Skype

Płatność bezpośrednio od ucznia

Inne wiadomości: