Blogi korepetytorów

Kategorii
Korepetycje - Ryszard id:12793

Autor: Ryszard

Jak ósmoklasista powinien przygotować się do egzaminu z języka polskiego?

Korepetycje - Ryszard id:12793

Autor: Ryszard

Czy język niemiecki jest nam nadal przydatny. Jak możemy go wykorzystać, a może warto zainwestować w naukę innego języka? Odpowiedzi na te i na inne pytania daje w skrócie niniejszy esej.

Korepetycje - Ryszard id:12793

Autor: Ryszard

Takie pytanie nurtuje wiele osób, które zaczynają swoją przygodę z angielskim i w tym celu przychodzą na kursy, a zwłaszcza na zajęcia indywidualne.

Wiesz, że Twoje dziecko naprawdę może nauczyć się wszystkiego? Przeczytaj artykuł i dowiedz się pomóc dziecku w nauce i zmotywować go do działania.

Korepetycje - Basia id:24079

Autor: Basia

W dzisiejszych czasach posiadanie dobrych zdjęć to już konieczność, spójne konto na Instagramie, dobre zdjęcia produktu, nietuzinkowe zdjęcia do artykułów to po prostu wymóg rynku. Dziś skupię się na oświetleniu i jego znaczeniu w fotografii typu lifesty

Korepetycje - Basia id:24079

Autor: Basia

Jest to tekst o tym, jak nauczyłam się języka hiszpańskiego od podstaw, z jakich materiałów i metod korzystałam a także znajdziecie tu moje porady dla wszystkich tych, którzy zaczynają swoją przygodę z dowolnym językiem obcym.

Korepetycje - Karol id:19540

Autor: Karol

Pewnie wielu z was zastanawia się, czy każdy może programować. Tego oraz wielu innych rzeczy dowiecie się czytając mojego bloga. Zapraszam do lektury.

Paweł

Autor: Paweł

Materiał opisuje moje opinie dotyczący takich aspektów edukacyjno-wychowczych jak: - edukacja w zakresie udzielania pierwszej pomocy - gry planszowe jako narzędzie wychowawcze.

12...4