Blogi korepetytorów

Kategorii
Korepetycje - Basia id:24079

Autor: Basia

W dzisiejszych czasach posiadanie dobrych zdjęć to już konieczność, spójne konto na Instagramie, dobre zdjęcia produktu, nietuzinkowe zdjęcia do artykułów to po prostu wymóg rynku. Dziś skupię się na oświetleniu i jego znaczeniu w fotografii typu lifesty

Korepetycje - Basia id:24079

Autor: Basia

Jest to tekst o tym, jak nauczyłam się języka hiszpańskiego od podstaw, z jakich materiałów i metod korzystałam a także znajdziecie tu moje porady dla wszystkich tych, którzy zaczynają swoją przygodę z dowolnym językiem obcym.

Korepetycje - Karol id:19540

Autor: Karol

Pewnie wielu z was zastanawia się, czy każdy może programować. Tego oraz wielu innych rzeczy dowiecie się czytając mojego bloga. Zapraszam do lektury.

Paweł

Autor: Paweł

Materiał opisuje moje opinie dotyczący takich aspektów edukacyjno-wychowczych jak: - edukacja w zakresie udzielania pierwszej pomocy - gry planszowe jako narzędzie wychowawcze.

Valentyn

Autor: Valentyn

Sposób nauczania, wychowanie, dłuższa przyswajalność materiału, brak skupienia czy może czyste lenistwo, czyli czemu coraz więcej uczniów potrzebuje korepetycji oraz z czego to właściwie wynika?

Korepetycje - Mateusz id:18356

Autor: Mateusz

Cześć, w tym artykule staram się objaśnić zagadnienie wartości bezwzględnej, w jak najprostszy i przystępny sposób. Zagadnienia w nim poruszone to: Ogólna definicja modułu i zastosowanie go w równaniach i kilku matematycznych prawidłach. Jest to część pie

Paweł

Autor: Paweł

Edukacja ekologiczna w szkołach.

Korepetycje - Serge id:17407

Autor: Serge

Pewnie wielu ludzi chcą uczyć się tego trudnego języka własnoręcznie, ale zatrzymuje go jego złożoność: jakiś niezrozumiałe hieroglify, tony, pinyin. Wszystko jest do siebie podobne, ale ma inne znaczenie...

Korepetycje - Ryszard id:12793

Autor: Ryszard

Egzamin z języka polskiego to trudne obowiązkowe wyzwanie dla ósmoklasisty i maturzysty. Jak do niego się przygotować? Poniższy esej zawiera uwagi, które warto przeczytać.

12...4