Korepetycje - Dawid S. id: 35985

Dawid S.

90 zł/60 min
90 zł/60 min

Nauczyciel w szkole słabo tłumaczy? Nie możesz się skupić siedząc w ławce? Efektywne lekcje online to jest to czego potrzebujesz.

Dawid S.

Nauczyciel w szkole słabo tłumaczy? Nie możesz się skupić siedząc w ławce? Efektywne lekcje online to jest to czego potrzebujesz.

Przedmioty

Matematyka

Matematyka

Poziomy nauczania

  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej

Informacje o doświadczeniu:

Opieram się na rozwiązywaniu dużej ilości zadań, bazuję na treściach, które sam przerabiałem i które pomogły mi dobrze opanować materiał.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Grecy mówili, że jeśli robisz to co lubisz, to nigdy nie będziesz pracował (jest jednak drugie dno:- będziesz w pracy zawsze, nawet na urlopie).

1. COŚ O MNIE:
Jestem studentem drugiego roku budownictwa na SGGW. Ukończyłem z wysokimi wynikami Technikum Architektoniczno-Budowlane im. S. Nowakowskiego na Warszawskiej Starówce. Hobbystycznie interesuję się akwarystyką, koszykówką, prowadzeniem biznesu i siłownią.

2. CO MNIE WYRÓŻNIA:
Zależy mi na indywidualnym podejściu oraz systematyczności zajęć na wysokim poziomie bazujących na zrozumieniu, pamięci i koncentracji. Pomagam w bieżącej nauce lub w nadrabianiu zaległości. Dużo empatii do oraz nieograniczona cierpliwość to cechy, którymi kieruję się podczas lekcji.
Potrzebna mi tylko jedna pogadankowa lekcja, aby zdiagnozować obszary wiedzy do uzupełniania i ustalić skuteczny plan działania - co jest bardzo istotne gdy chce się uzyskać dobre wyniki w nauce.

3. NAUKA
Po tych wszystkich latach spędzonych w szkolnej ławce dotarło do mnie że system szkolnictwa nie działa jak powinien. Niszczy w człowieku jego indywidualność i własny sposób myślenia i rozwiązywania problemów. Uczniowie robią tylko tyle, ile muszą. Nie mają motywacji do dawania z siebie 100%. Idą na łatwiznę. Nie mają satysfakcji z nauki i uczęszczania do szkoły.
Jeśli nie widzisz w czymś sensu to nie masz chęci aby to robić. Potrzebujesz jasno określonego celu i wyznaczonej drogi jak go osiągnąć. Drogi dostosowanej do Ciebie. Nawet ja, mając dziesiątki w pełni zapisanych zeszytów zadaniami z matematyki, wiele rzeczy już pozapominałem. Kluczem jest systematyczność i odświeżanie sobie już przyswojonej wiedzy.

4. CZAS I MIEJSCE ZAJĘĆ
- online, przy wykorzystaniu aplikacji Jamboard od Google,
- w wybranym przez Ciebie miejscu (polecam kawiarnie takie jak Green Cafe Nero, są tam duże stoły przy których bez problemu można się uczyć),
- w szczególnych przypadkach możliwy dojazd do ucznia lub zajęcia domu.
Wszystko jest kwestią dogadania się i ustalenia wolnych terminów.

5. HOŁD
W tym miejscu chciałbym wspomnieć o niesamowitym nauczycielu który uczył mnie w technikum. Tyle zaangażowania i oddania drugiemu człowiekowi nie ma nikt na tym świecie. Dzięki niemu odważyłem się teraz poczynić ten krok i samemu udzielać korepetycji mając w pamięci to, co przez te lata mi przekazał.
Serdecznie Pana pozdrawiam Panie Dawidzie!

Wykształcenie:
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, student, 2025
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Blogi użytkownika

O nietypowej stronie Pitagorasa, niekoniecznie związanej z matematyką.

Wszyscy blogi użytkownika »