Korepetycje - Maksymilian P. id: 107027

Maksymilian P.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Cześć, jestem Maks :) Jestem absolwentem Zespołu Szkół Budownictwa nr. 1 w Poznaniu, cieszącego się wysoką reputacją (W najnowszym rankingu Perspektywy 2023 technikum otrzymało złotą tarczę).

Maksymilian P.

Cześć, jestem Maks :) Jestem absolwentem Zespołu Szkół Budownictwa nr. 1 w Poznaniu, cieszącego się wysoką reputacją (W najnowszym rankingu Perspektywy 2023 technikum otrzymało złotą tarczę).

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Rysunek techniczny

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

W tym roku (2023) skończyłem Technikum Budowlane, każdą klasę z wyróżnieniem. Nieraz pomagałem i udzielałem korepetycji na przykład moim znajomym czy też kolegom z młodszych klas, zawsze z powodzeniem i pozytywnymi wynikami. Zawsze przykładam dużo uwagi dla moich uczniów i staram jak najbardziej się zaangażować, ponieważ każdy z nas jest inny i potrzebuje trochę innego podejścia.
Więc myślę, że jeżeli jesteś uczniem/uczennicą szkoły podstawowej bądź też średniej, albo po prostu chciałbyś/-abyś się nauczyć matematyki, angielskiego lub rysować w AutoCad'zie rysunki architektoniczo-budowlane bądź rysunki techniczne myślę, że nasze spotkania będą Ci bardzo pomocne, w usprawnieniu i doskonaleniu Twoich umiejętności. Postaram się Tobie pomóc z każdym możliwym problemem i napotkaną trudnością.

Wykształcenie:
Zespół Szkół Budownictwa nr. 1 w Poznaniu, Technik Budownictwa, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Podobne ankiety

Michał W. id: 108902

Michał W.

Cześć, mam na imię Michał i prowadzę korepetycje już od ponad dwóch lat. Jeżeli chcesz się przygotować do egzaminu 8-klasisty, matury podstawowej z matematyki lub masz braki w materiale bieżącym, to idealnie trafiłeś. Oferuje zajęcia zdalne na platformie google meet (nie wymagam włączania kamerek) lub zajęcia stacjonarne u ucznia.

60zł/60 min
Maja M. id: 51374

Maja M.

Jestem magistrem żywienia i suplementacji w sporcie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz przyszłą doktorantką w dziedzinie fizjologii człowieka. Oferuję lekcje matematyki, biologii i chemii dla uczniów szkoły podstawowej oraz średniej na różnym poziomie zaawansowania, w tym przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.

5
60zł/60 min
Kamil C. id: 109214

Kamil C.

Udzielę korepetycji na poziomie podstawowym i rozszerzonym uczniom szkoły średniej oraz podstawowej. Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie oraz z zamiłowaniem do matematyki. Bezstresowo a zarazem skutecznie pomagam w nadrobieniu zaległości oraz przygotowaniu do matury lub innych egzaminów.

60zł/60 min
Łukas B. id: 50172

Łukas B.

Jestem inżynierem, który pracuje w zawodzie gdzie matematyka jest wykorzystywana codziennie, pomagałem trójce młodszego rodzeństwa w edukacji w szkole

50zł/60 min
Mateusz Ł. id: 29106

Mateusz Ł.

Korepetycje z matematyki

40zł/60 min

;