Korepetycje - Izabela B. id: 107272

Izabela B.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Dzień dobry, prowadzę zajęcia u ucznia lub zdalnie (np. google meet, zoom, skype).

Izabela B.

Dzień dobry, prowadzę zajęcia u ucznia lub zdalnie (np. google meet, zoom, skype).

Przedmioty

Grafika

Fotografia

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Zajmuję się już 8 lat grafiką komputerową. Zebrałam doświadczenie poprzez technikum graficzne, studia artystyczne, praktyki, staże oraz własną działalność. Znam biegle pakiet programów Adobe. Pracuję na tablecie graficznym. Chętnie zainteresuję inne osoby projektowaniem graficznym.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Od 8 lat zajmuję się fotografią. Głównie specjalizuję się w fotografii cyfrowej, ale posiadam także zakres wiedzy
z fotografii analogowej. Ciągle doszkalam się w kursach oraz spotkaniach fotograficznych. Ponad rok pracuję w zakładzie fotograficznym, gdzie poszerzam moją wiedzę o fotografii tradycyjnej. Posiadam doświadczenie w fotografii reportażowej, portretowej, sportowej, studyjnej, modowej, produktowej oraz artystycznej. Chcę zarazić inne osoby pasją do tej dziedziny sztuki.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Brętowo

Niedźwiednik

Młyniska

Zielony Trójkąt

Przymorze Wielkie

Jelitkowski Dwór

Śródmieście

Stare Miasto, Główne Miasto, Nowe Ogrody, Grodzisko, Stare Przedmieście, Biskupia Górka, Wyspa Spichrzów, Ołowianka, Długie Ogrody, Dolne Miasto, Sienna Grobla

Wrzeszcz Dolny

Kolonia

Wrzeszcz Górny

Jaśkowa Dolina, Strzyża Dolna, Strzyża Górna

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Jelitkowo, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Wejhera, Żabianka

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Z wykształcenia jestem technikiem cyfrowych procesów graficznych. Skończyłam studia o kierunku Multimedia i Grafika komputerowa. Aktualnie kontynuuję studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzę własną działalność w zakresie fotografii i grafiki. Chcę zarazić innych moją pasją oraz pokazać, że tworzenie cyfrowe może być ekscytujące.

Wykształcenie:
Uniwersytet Gdański, magister, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Gabriela Z. id: 108660

Gabriela Z.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Wzornictwo. Od czterech lat prowadzę kursy rysunku od poziomu początkującego do zaawansowanego. Uważam, że rysunek to kolejny język, który możemy wykorzystać do przekazywania naszych myśli, idei i emocji.

100zł/60 min

;