Korepetycje - Mariusz M. id: 108294

Mariusz M.

140 zł/60 min
140 zł/60 min

Jestem absolwentem inżynierii oprogramowania. Posiadam ponad 20 lat doświadczenia od programowania (Java, Python), poprzez analizę biznesowo-systemową, architekturę (korporacyjna, integracji, danych), zarządzanie projektami (agile/scrum, waterfall), aż po zarządzanie strategiczne i kierowanie pracami zespołów IT. IT to mój zawód i pasja od zawsze.

Mariusz M.

Jestem absolwentem inżynierii oprogramowania. Posiadam ponad 20 lat doświadczenia od programowania (Java, Python), poprzez analizę biznesowo-systemową, architekturę (korporacyjna, integracji, danych), zarządzanie projektami (agile/scrum, waterfall), aż po zarządzanie strategiczne i kierowanie pracami zespołów IT. IT to mój zawód i pasja od zawsze.

Przedmioty

Informatyka

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

* Prowadzę zajęcia po polsku oraz po angielsku! *
* I can do lectures and exercises in Polish and English! *

Przygotowuję materiał wykładowy i praktyczne ćwiczenia. Jeżeli temat dotyczy konkretnego problemu, to po zapoznaniu się, przygotowuje materiał wspomagający rozwiązanie. Mogę rozwiązać zadanie za ucznia/studenta, ale myślę, że bardziej wartościowe jest nauczenie, jak podchodzić do problematyki i spokojne wyjaśnienie od A do Z, a także po prostu wypracowanie praktyki poprzez ćwiczenia. .

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bemowo

Bemowo Lotnisko, Boernerowo, Chrzanów, Fort Bema, Fort Radiowo, Górce, Groty, Jelonki Północne, Jelonki Południowe, Lotnisko

Białołęka

Białołęka Dworska, Brzeziny, Choszczówka, Dąbrówka Szlachecka, Grodzisk, Henryków, Kobiałka, Nowodwory, Szamocin, Tarchomin, Żerań

Bielany

Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów

Ochota

Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice

Praga-Południe

Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska, Saska Kępa

Praga-Północ

Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna

Rembertów

Kawęczyn-Wygoda, Nowy Rembertów, Stary Rembertów

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów

Targówek

Elsnerów, Bródno, Bródno Podgrodzie, Targówek Fabryczny, Targówek Mieszkaniowy, Zacisze, Utrata

Ursus

Czechowice, Gołąbki, Niedźwiadek, Skorosze, Szamoty

Ursynów

Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Teren Wydzielony Rezerwat „Las Kabacki”, Ursynów Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki

Wawer

Aleksandrów, Anin, Falenica, Las, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Międzylesie, Nadwiśle, Radość, Sadul, Wawer I, Zerzeń

Wesoła

Groszówka, Plac Wojska Polskiego, Stara Miłosna, Wesoła-Centrum, Wola Grzybowska, Zielona-Grzybowa

Wilanów

Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin

Włochy

Nowe Włochy, Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Załuski

Wola

Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

Żoliborz

Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

* Prowadzę zajęcia po polsku oraz po angielsku! *
* I can do lectures and exercises in Polish and English! *

Ukończyłem PWr na Wydziale Informatyki i Zarządzania (specjalność: inżynieria oprogramowania). Lubię i potrafię prowadzić zajęcia dydaktyczne i przekazywać wiedzę. Mam doświadczenie w szkoleniach zawodowo (UML) oraz prowadziłem wiele prezentacji, wykładów, webinarów ze swojej specjalizacji. Potrafię pracować z uczniami w każdym wieku i w każdym stopniu zaawansowania.

Jeżeli chodzi o zakres, to może być to szeroko-rozumiane programowanie (Java, Python, SQL, HTML/CSS), analiza biznesowa/oprogramowania (UML, BPMN, ArchiMate), zarządzanie projektami (Scrum, Agile, RUP, USDP, Waterfall).
Mogę również uczyć z podstaw informatyki - algorytmy i schematy blokowe, obsługa Windows/DOS/Linux/MacOS, obsługa programów biurowych (MS Office, MS Project, MS SharePoint, itp.), inne aplikacje Windows, historia i budowa komputerów osobistych i urządzeń peryferyjnych, Internet, tworzenie stron internetowych, teorii relacyjnych i nierelacyjnych baz danych, sztucznej inteligencji, metod projektowania oprogramowania i wielu innych tematów (do uzgodnienia).

Potrafię w sposób profesjonalny, rzetelny i interesujący przekazać wiedzę teoretyczną i praktyczną, doradzić, jeżeli chodzi o kierunki nauki, czy konkretne dziedziny. Potrafię w bardzo dobry sposób komunikować się i motywować. Umiem tworzyć materiał dydaktyczny (wykład, ćwiczenia, wytłumaczenie konkretnego problemu) na dane zajęcia lub też na cykl zajęć. Na przykład może być to problematyka w zakresie podstawowym, przygotowania do szkoły średniej, zakres szkoły średniej, przygotowania do studiów wyższych lub też konkretny temat czy obszar ze studiów wyższych w dziedzinie informatyki.

Moim celem jest nie tylko przekazanie wiedzy, ale wypracowanie praktycznego zrozumienia tematu oraz potencjalnie zainteresowanie odbiorcy tym obszarem.

Zachęcam do kontaktu i korzystania z moich usług :-)

Wykształcenie:
Politechnika Wrocławska, magister inżynier, 2003
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Paweł T. id: 46373

Paweł T.

Jestem korepetytorem matematyki oraz programistą z bogatym doświadczeniem — również pracy w szkole. Ukończyłem studia w zakresie ekonomii, informatyki i ekonometrii oraz podyplomowe (w trakcie pedagogiki).

5
180zł/60 min
Rafał Z. id: 30314

Rafał Z.

Moje doświadczenie jako korepetytora z matematyki i informatyki pozwoliło mi zdobyć umiejętność przekazywania trudnych zagadnień w sposób klarowny i zrozumiały dla uczniów, co przekłada się na ich sukces w nauce.

4.9
120zł/60 min
Antoni N. id: 25005

Antoni N.

Uczę informatyki od podstawówki do studiów (C#, C++, Excel, Access, Scratch) i matematyki od podstawówki do matury.

5
120zł/60 min
Serik M. id: 20350

Serik M.

Studiowałem inżynierię elektroniki w Turcji. Zrobiłem tytuł magistra w Szkole Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego

5
160zł/60 min
Mikołaj S. id: 35384

Mikołaj S.

Jestem absolwentem informatyki ze specjalizacją w administracji baz danych na PJATK. Płynnie posługuję się językiem angielskim.

4.8
140zł/60 min

;