Korepetycje - Antonina S. id: 108527

Antonina S.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Obecnie zaczynam studia na warszawskim ASP. Pasjonuję się sztuką i z wielką przyjemnością zarażam innych moją pasją. Oferuję korepetycje z historii sztuki na poziomie licealnym. Maturę rozszerzoną zdałam na 90%. Bardzo chętnie pomogę również w opanowaniu materiału na poziomie podstawowym do egzaminu 8klasisty i matury z matematyki (dostałam 93%).

Antonina S.

Obecnie zaczynam studia na warszawskim ASP. Pasjonuję się sztuką i z wielką przyjemnością zarażam innych moją pasją. Oferuję korepetycje z historii sztuki na poziomie licealnym. Maturę rozszerzoną zdałam na 90%. Bardzo chętnie pomogę również w opanowaniu materiału na poziomie podstawowym do egzaminu 8klasisty i matury z matematyki (dostałam 93%).

Przedmioty

Matematyka

Historia sztuki

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bielany

Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów

Ochota

Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice

Praga-Południe

Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska, Saska Kępa

Praga-Północ

Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów

Ursynów

Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Teren Wydzielony Rezerwat „Las Kabacki”, Ursynów Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki

Wilanów

Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin

Włochy

Nowe Włochy, Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Załuski

Wola

Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

Żoliborz

Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Posiadam wykształcenie średnie, pisałam maturę w roku 2023 i od października zaczynam studia. Na moich zajęciach postaram się zdjąć widmo z tego jaka jest nowa matura i w roli starszej siostry przeprowadzić uczniów przez ten pozornie stresujący okres. Oprócz matury pomogę w przygotowaniu się do egzaminu 8 klasisty z matematyki. Pierwszą lekcję oferuję za darmo:))

Wykształcenie:
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, student, 2026
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Podobne ankiety

Marcin Z. id: 52939

Marcin Z.

Jestem studentem, który już za parę miesięcy będzie bronić tytułu inżyniera, więc mogą mieć Państwo pewność co do moich kompetencji. Nie licząc merytorycznego przygotowania do prowadzenia lekcji mam również wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Przez wiele lat działałem w harcerstwie, oraz byłem drużynowym gromady zuchów.

70zł/60 min
Oliwia O. id: 43933

Oliwia O.

Aktualnie jestem studentką matematyki. Ukończyłam liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Posiadam doświadczenie w nauczaniu indywidualnym zarówno dzieci i młodzieży. Korepetycji udzielam z matematyki, jak i j.polskiego, bądź j. angielskiego. Gwarantuję miłą atmosferę i efektywne nauczanie dostosowane do ucznia.

70zł/60 min
Paulina K. id: 108711

Paulina K.

Witam, oferuje zajęcia z matematyki w formie stacjonarnej, z możliwym dojazdem do ucznia, na każdym poziomie szkoły podstawowej. Również przygotowanie do egzaminu po 8 klasie. Pomoc może polegać również na doraźnej pomocy z pracą domową.

50zł/60 min
Agnieszka G. id: 50662

Agnieszka G.

Dzień dobry, jestem studentką 3 roku biotechnologii na SGGW. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji, zapraszam do kontaktu.

80zł/60 min
Michał P. id: 108688

Michał P.

Nazywam się Michał, jestem studentem pierwszego roku na Politechnice Warszawskiej na kierunku Elektrotechnika i oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych bądź średnich z profilem podstawowym.

60zł/60 min

;