Korepetycje - Aleksandra S. id: 108687

Aleksandra S.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Legitymuję się tytułem magistra sztuki. Dyplom obroniłam na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ukończyłam oczywiście studia dzienne. Od ponad 20 lat pogłębiam wiedzę i chętnie przekazuję ją nowym adeptom sztuki.

Aleksandra S.

Legitymuję się tytułem magistra sztuki. Dyplom obroniłam na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ukończyłam oczywiście studia dzienne. Od ponad 20 lat pogłębiam wiedzę i chętnie przekazuję ją nowym adeptom sztuki.

Przedmioty

Malarstwo

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Magister Sztuki - Poświęcam uczniowi maximum uwagi. Lekcje rysunku i malarstwa

Prowadzę lekcje dla dorosłych i dla uzdolnionych dzieci. Uczniowie mogą liczyć na rzetelne wprowadzenie w  tajniki warsztatowe  wszystkich rodzajów malarstwa i rysunku odręcznego. Maluję i rysuję  wspólnie z uczniem, by rzeczywiście pokazać, jak osiągnąć  spektakularny efekt.  Podczas lekcji, poprzez  trafne uwagi, prowadzę do  wypowiedzi plastycznej  właściwej danej osobie. 

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bałuty

Bałuty-Centrum, Doły, Bałuty Zachodnie, Julianów-Marysin-Rogi, Łagiewniki, Radogoszcz, Teofilów-Wielkopolska, Osiedle Wzniesień Łódzkich

Górna

Chojny, Chojny-Dąbrowa, Górniak, Nad Nerem, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Wiskitno

Polesie

Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Karolew-Retkinia Wschód, Koziny, Lublinek-Pienista, Retkinia Zachód-Smulsko, Stare Polesie, Zdrowie-Mania, Złotno

Śródmieście

Śródmieście-Wschód, Osiedle Katedralna

Widzew

Andrzejów, Dolina Łódki, Mileszki, Nowosolna, Olechów-Janów, Stary Widzew, Stoki, Widzew-Wschód, Zarzew, Osiedle nr 33

U korepetytora:
Aleksandrów Łódzki, ul Pabianicka
Online:
Tak

O sobie:

Magister Sztuki - Poświęcam uczniowi maximum uwagi. Lekcje rysunku i malarstwa.

Prowadzę lekcje dla dorosłych i dla uzdolnionych dzieci. Uczniowie mogą liczyć na rzetelne wprowadzenie w  tajniki warsztatowe  wszystkich rodzajów malarstwa i rysunku odręcznego. Maluję i rysuję  wspólnie z uczniem, by rzeczywiście pokazać, jak osiągnąć  spektakularny efekt.  Podczas lekcji, poprzez  trafne uwagi, prowadzę do  wypowiedzi plastycznej  właściwej danej osobie. Polecam etapowy kurs indywidualny, efektywnie rozplanowany w dłuższym czasie, ale też pojedynczą konkretną lekcję poglądową w wybranym temacie, np. realistyczny  portret w wybranej technice.

If it’s necessary, I’m glad to speak English during classes for all age groups. 

Oprócz nauki klasycznej kompozycji  poruszam też zagadnienia dotyczące projektowania graficznego i tworzenia ilustracji. Oferuję pomoc  w przygotowaniu mocnej teczki, przed egzaminem na ASP. Nauka rysunku i malarstwa ma miejsce w Pracowni na sztaludze i na komputerze z dużym ekranem Retina 5K, z najbardziej precyzyjnym piórkowym tabletem graficznym. Jak najbardziej możliwe są lekcje z dojazdem, u Ucznia w domu, we własnym środowisku. Proponuję także skuteczne i treściwe lekcje Online, które prowadzę własną metodą przekazu, dostosowaną również do dziecięcej percepcji ekranowej. Spotkanie twórcze trwa 120 minut albo  - w przypadku lekcji online - dwa razy po 45 minut z przerwą, ponieważ wtedy praca jest efektywniejsza. 

Wybieram taką formę pracy edukacyjnej, ponieważ cenię elastyczność planowania. Jestem osobą malowniczą w działaniu, a to może skutecznie pomóc zdolnemu uczniowi w wytyczaniu własnej drogi.
Legitymuję się tytułem magistra sztuki. Dyplom obroniłam na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ukończyłam oczywiście studia dzienne. Od 20 lat pogłębiam wiedzę i chętnie przekazuję ją nowym adeptom sztuki.

Link do archiwum moich prac graficznych i malarskich mogę wysłać poza prezentowaną tu ofertą.

Lekcje są aktualne, jeśli w przeddzień, na 24 godziny przed rozpoczęciem lekcji nastąpi ostateczne potwierdzenie terminu.

Zapraszam

Wykształcenie:
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, magister, 2002
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

;