Korepetycje - Jędrzej C. id: 111576

Sprawdzony korepetytor

Jędrzej C.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Jestem studentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Akademicko zajmuję się literaturoznawstwem, literaturą amerykańską oraz filozofią. Przed przyjazdem do Warszawy dwa lata studiowałem w Wielkiej Brytanii na University of Sheffield.

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Jędrzej C. 5.0(opinie: 1)

Jestem studentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Akademicko zajmuję się literaturoznawstwem, literaturą amerykańską oraz filozofią. Przed przyjazdem do Warszawy dwa lata studiowałem w Wielkiej Brytanii na University of Sheffield.

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

  • Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie
  • Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności
  • Wydajność pracy

Przedmioty

Język angielski

Język angielski

Poziomy nauczania

  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Konwersacje
  • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
  • Poziom B1-B2 (Intermediate)
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

W nauczaniu wykorzystuję swoją wiedzę z zakresu językoznawstwa, którą zdobyłem w toku studiów filologicznych. Rola nauczyciela, w moim pojęciu, polega głównie na wskazywaniu obszarów, w które osoba ucząca się powinna się zaangażować, aby osiągać jak najlepsze i optymalne efekty oraz na pomocy we wdrażaniu teoretycznie opanowanych zagadnień do praktycznego użycia. Język jest kompletną, zamkniętą strukturą, dlatego niezwykle ważne jest, aby osoba ucząca się miała świadomość tego w jakiej części tej struktury znajduje się na każdym etapie nauki i czego w opanowywaniu tej struktury jej jeszcze brakuje. Język jest narzędziem do tego, aby wyrażać swoje myśli, dlatego jego elementy, takie jak gramatyka czy słownictwo, powinny być traktowane jako klucze umożliwiające wchodzenie do miejsc, w których chcemy się znaleźć, a nie jako gąszcz wyrwanych z kontekstu, obcych nam obiektów.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, student, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Joanna

5+

19.12.2023

Język angielski, Konwersacje, Poziom B1-B2 (Intermediate)

5+

Jestem bardzo zadowolona z pracy, udało mi się odpowiednio przygotować do spotkania biznesowego.