Korepetycje - Maciej O. id: 121317

Maciej O.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Od wczesnej młodości interesowały mnie nauki ścisłe, szczególnie matematyka. Wcześniejsza praca z ludźmi oraz wielka przyjemność czerpana z nauczania sprawiają, że jako korepetytor czuję się jak ryba w wodzie.

Maciej O.

Od wczesnej młodości interesowały mnie nauki ścisłe, szczególnie matematyka. Wcześniejsza praca z ludźmi oraz wielka przyjemność czerpana z nauczania sprawiają, że jako korepetytor czuję się jak ryba w wodzie.

Przedmioty

Matematyka

Matematyka

Poziomy nauczania

  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkola średnia (profil podstawowy)

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Moim kluczem do udanej lekcji jest zawsze dobra i przyjazna atmosfera. To ona sprawia, że każde zajęcia stają się czymś przyjemnym, a nie kolejnym nudnym obowiązkiem. Podawanie przeróżnych analogii, porównań oraz przykładów z prawdziwego życia również nie jest mi obce. Dzięki temu materiał staje się łatwiejszy do przyswojenia, a pozytywny wpływ można wyczuć prawie natychmiast. Lekcję zawsze staram się dzielić na część teoretyczną, połączoną z interakcją z uczniem, oraz część praktyczną. Sprawia to, że każde zajęcia są unikatowe i ciekawe. Celem tego jest sprawne i skuteczne przyswojenie materiału, ale również wzbudzenie ciekawości względem matematyki. Wykształcenie tej ciekawości sprawia, że uczeń dużo chętniej podchodzi do nowych tematów i z zapałem stawia sobie kolejne wyzwania. Moim zdaniem to jest właśnie najważniejsze – aby uczeń z chęcią oraz zainteresowaniem podchodził do przedmiotu.

Wykształcenie:
Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, inżynier, 2027
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem