Korepetycje - Wiktoria S. id: 15613

Wiktoria S.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Jestem studentką I roku kierunku lekarskiego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Przygotowuję uczniów do matury rozszerzonej z biologii i chemii.

Wiktoria S.

Jestem studentką I roku kierunku lekarskiego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Przygotowuję uczniów do matury rozszerzonej z biologii i chemii.

Przedmioty

Chemia

Biologia

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Bydgoszcz, Górny Taras , Szwederowo, Szwedzka
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem studentką I roku kierunku lekarskiego. Zdałam maturę rozszerzoną z biologii osiągając wynik 93% i chemii uzyskując wynik 90%. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Korepetycji udzielam od 2 lat z chemii i biologii na poziomie rozszerzonym. Oferuję pomoc w zakresie:
-przygotowania do matury z biologii i chemii, nauki pisania odpowiedzi zgodnie z kluczem CKE,
-przygotowania do sprawdzianów.
Moi kursanci biorą udział w wielu olimpiadach oraz dostają się na wymarzone studia. Prowadzę korepetycje w prosty sposób, trudne zagadnienia po logicznym wytłumaczeniu stają się jasne. Gwarantuję miłą, luźną atmosferę.

Wykształcenie:
Uniwersytet M. Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera, student, 2029
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Andrzej F. id: 35818

Andrzej F.

Jestem studentem kierunku lekarskiego w CM UMK. Osiągnąłem wynik z matury z chemii 92% i udzielałem wielokrotnie korepetycji z tego przedmiotu.

50zł/60 min
Marta C. id: 109669

Marta C.

W tym roku ukończyłam studia na kierunku elektroradiologia, aczkolwiek aktualnie jestem studentką 3 roku dietetyki. Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

40zł/60 min
Ernest R. id: 23790

Ernest R.

Student kierunku lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy (3 rok), udzielam korepetycji z matematyki, języka angielskiego i chemii (7-8 klasa)

40zł/60 min
Juliana G. id: 49583

Juliana G.

I am ambitious and driven. I thrive on challenges and constantly set goals for myself and the student so that I have something to strive toward.

50zł/60 min
Katarzyna S. id: 49628

Katarzyna S.

Jestem osobą spokojną, cierpliwą oraz pełną zaangażowania w podejmowane działania. Chcę pomagać uczniom w zdobywaniu wiedzy, jednocześnie sprawiając, że uwierzą we własne siły oraz że są w stanie osiągnąć to, co zapragną.

5
68-89zł/60 min