Korepetycje - Klara M. id: 15781

Klara M.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Cześć, jestem Klara. Mam 19 lat i mieszkam w Warszawie. Zawsze lubiłam matematykę i starałam się ją zrozumieć od różnych stron. Z chęcią udzielę korepetycji uczniom, którzy chcą nadgonić zaległości lub po prostu zrozumieć materiał. Myślę, że każdy jest w stanie przyswoić matematykę z dobrym nauczycielem.

Klara M.

Cześć, jestem Klara. Mam 19 lat i mieszkam w Warszawie. Zawsze lubiłam matematykę i starałam się ją zrozumieć od różnych stron. Z chęcią udzielę korepetycji uczniom, którzy chcą nadgonić zaległości lub po prostu zrozumieć materiał. Myślę, że każdy jest w stanie przyswoić matematykę z dobrym nauczycielem.

Przedmioty

Matematyka

Matematyka

Poziomy nauczania

  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Informacje o doświadczeniu:

Jestem otwarta na nowe pomysły, które w bardziej efektywny sposób pomogą przyswoić materiał. Jak na razie, najlepiej w matematyce sprawdzały mi się różnorodne ćwiczenia (otwarte - z tekstem, zamknięte oraz zagadki) powtarzane na różne sposoby.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Warszawa

  • Bielany
    • Chomiczówka
    • Huta
    • Las Bielański
    • Młociny
    • Marymont-Kaskada
    • Marymont-Ruda
    • Piaski
    • Placówka
    • Radiowo
    • Słodowiec
    • Stare Bielany
    • Wólka Węglowa
    • Wawrzyszew
    • Wrzeciono
  • Mokotów
    • Augustówka
    • Czerniaków
    • Ksawerów
    • Służew
    • Służewiec
    • Sadyba
    • Siekierki
    • Sielce
    • Stary Mokotów
    • Stegny
    • Wierzbno
    • Wyględów
  • Praga-Południe
    • Gocław
    • Gocławek
    • Grochów
    • Kamionek
    • Olszynka Grochowska
    • Saska Kępa
  • Praga-Północ
    • Nowa Praga
    • Pelcowizna
    • Stara Praga
    • Szmulowizna
  • Śródmieście
    • Muranów
    • Nowe Miasto
    • Powiśle
    • Solec
    • Stare Miasto
    • Śródmieście Północne
    • Śródmieście Południowe
    • Ujazdów
  • Wilanów
    • Wilanów Wysoki
    • Wilanów Niski
    • Wilanów Królewski
    • Błonia Wilanowskie
    • Powsinek
    • Zawady
    • Kępa Zawadowska
    • Powsin
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem absolwentką 2 społecznego liceum ogólnokształcącego im. Pawła Jasienicy z oddziałami międzynarodowymi, gotową pracować z uczniami szkoły podstawowej, od klasy 4 do 8. Jestem pozytywnie nastawiona do osób dopiero co zaczynających swoją przygodę z matematyką. Umiem prosto i jasno tłumaczyć zadania i wzory. Jestem osobą cierpliwą i spokojną. Mam laureata w konkursie matematycznym ALBUS i finalistę w konkursie „TRAPEZ”.

Wykształcenie:
Politechnika Warszawska, student, 2023
Wiek:
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem