Korepetycje - Dorota S. id:16808

Dorota S.

30za 60 min

Dorota S.

«Korepetytor z j. rosyjskiego, przygotowuję do matury, uczę dzieci, młodzież i studentów, pomagam w nauce języka od podstaw»

Przedmioty

Język rosyjski

Poziomy nauczania:

Szkoła średnia

Konwersacje

Język w biznesie

Gramatyka

Dla początkujących

Dla dzieci

Miejsce lekcji

U ucznia:

Toruń:

Podgórz

Osiedle Letnie

Stare Miasto

Nowe Miasto, Przedmieście św. Katarzyny, Stare Miasto

Rubinkowo

Osiedle Bukowa Kępa, Osiedle Rubinkowo I, Osiedle Rubinkowo II
U korepetytora:

nie

Lekcje online:

nie

O sobie

Ukończyłam studia II stopnia na kierunku filologia rosyjska (sp. nauczanie języka rosyjskiego) na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu w stopniu bardzo dobrym. Pracowałam jako nauczyciel j. rosyjskiego w gimnazjum w Pakości. Ponadto ukończyłam kurs pedagogiczny i odbyłam 140-godzinną praktykę zawodową w III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu. Podczas wykładów zgłębiałam teorię i praktykę przekładu, tłumaczenie tekstów specjalistycznych, a także miałam ćwiczenia w tłumaczeniu ustnym.
W tym roku oraz w minionym odbyłam 40-godzinny Praktyczny Kurs Języka Rosyjskiego jak obcego na poziomie zaawansowanym organizowany w Kaliningradzie. Zawód nauczyciela, lektora czy tłumacza języka obcego, jak mało który, wymaga nieustannego doskonalenia swoich umiejętności, co z kolei zapewnia ciągły rozwój. Jestem osobą, która ciągle poszukuje nowych wyzwań i która chce się doskonalić w tym, co robi. Każdy dzień może przynieść wyzwanie, które szybko rewiduje dotychczasowe osiągnięcia i zmusza do podjęcia trudu w celu znalezienia odpowiedzi na kolejne pytania. Do uczenia i tłumaczenia tekstów podchodzę z pasją, jestem osobą pracowitą i sumienną.

Wykształcenie:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika, magister, 2019

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok