Korepetycje - Damian G. id: 21846

Damian G.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

Mam na imię Damian, mam 34 lata. Nauczam języka chińskiego od ponad 5 lat, zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe.

Damian G. 5.0(opinie: 1)

Mam na imię Damian, mam 34 lata. Nauczam języka chińskiego od ponad 5 lat, zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe.

Przedmioty

Język chiński

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Mam ponad 7-letnie doświadczenie w nauczaniu języka chińskiego (w tym 3-letnie w nauczanie online), zarówno dzieci w wieku 6-12 lat, jak i dorosłych. Zarówno w nauce prywatnej jak i w szkole językowej. Mogę Cię również przygotować do egzaminu HSK oraz HSKK (ustnego), który jest wymagany przy aplikowaniu o niektóre stypendia językowe na chińskich uniwersytetach. Nauka ze mną odbywa się w luźnej i bezstresowej atmosferze. Lekcje mogą się odbywać u mnie, z dojazdem u ucznia lub online.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Krzyki

Tarnogaj

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I

U korepetytora:
Wrocław, Śródmieście , Nadodrze, Zakładowa
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

W 2013 roku ukończyłem studia magisterskie na kierunku stosunki międzynarodowe, specjalizacja: Daleki Wschód, język chiński.
W latach 2016-2017 odbyłem roczne stypendium języka chińskiego w Tianjin University, jednej z najbardziej prestiżowych uczelni chińskich.
W latach w latach 2018-2019 pracowałem jako lektor języka angielskiego w Chińskiej Republice Ludowej nauczając dzieci i młodzież.
Posiadam certyfikat poświadczający znajomość języka chińskiego - HSK oraz HSKK oraz certyfikat ukończenia rocznego kursu języka chińskiego w Tianjin University.
Łącznie spędziłem w Chińskiej Republice Ludowej ponad prawie 3 lata, ucząc siebie, innych oraz poznając język, kulturę i zwyczaje Chińczyków z pierwszej ręki, tak więc jeśli również interesujesz się kulturą Chin - mam dla Ciebie setki ciekawostek i przydatnych informacji, którymi chętnie się z Tobą podzielę:)

Wykształcenie:
Uniwersytet Łódzki, magister, 2013
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Joanna

5+

05.12.2023

Język chiński, Dla początkujących

5+

Bardzo dobry korepetytor. Wysoki poziom nauczania. 5 z plusem.... więcej»

Podobne ankiety

Minsang Y. id: 15149

Minsang Y.

Charyzmatyczny i wesoły lektor z Korei Południowej, założyciel szkoły językowej UnU udzieli lekcji języków obcych.

5
100zł/60 min
Irmina K. id: 53139

Irmina K.

Ukończyłam studia w języku chińskim na Beijing Language and Culture University (BLCU), Academy of Arts & Design, Tsinghua University Języka chińskiego nauczam od 2008 roku. Około 15 lat mieszkałam w Pekinie, więc mój chiński nie jest książkowy, ale autentyczny i praktykowany również aktualnie jako tłumacz techniczny.

100zł/60 min