Korepetycje - DAMIAN G. id:21846

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Poziomy nauczania

KonwersacjeJęzyk w biznesieStudia zagranicznePrzygotowanie do HSKDla początkującychDla dzieci

O sobie:

W 2013 roku ukończyłem studia magisterskie na kierunku stosunki międzynarodowe, specjalizacja: Daleki Wschód, język chiński.
W latach 2016-2017 odbyłem roczne stypendium języka chińskiego w Tianjin University, jednej z najbardziej prestiżowych uczelni chińskich.
W latach w latach 2018-2019 pracowałem jako lektor języka angielskiego w Chińskiej Republice Ludowej nauczając dzieci i młodzież.
Posiadam certyfikat poświadczający znajomość języka chińskiego - HSK oraz HSKK oraz certyfikat ukończenia rocznego kursu języka chińskiego w Tianjin Univerisity.
Łącznie spędziłem w Chińskiej Republice Ludowej ponad 2 lata, ucząc siebie, innych oraz poznając język, kulturę i zwyczaje Chińczyków z pierwszej ręki, tak więc jeśli również interesujesz się kulturą Chin - mam dla Ciebie setki ciekawostek i przydatnych informacji, którymi chętnie się z Tobą podzielę:)

Język chiński - informacje o doświadczeniu:

Mam 5-letnie doświadczenie w nauczaniu języka chińskiego (w tym 2-letnie nauczanie online), zarówno dzieci w wieku 6-12 lat, jak i dorosłych. Zarówno w nauce prywatnej jak i w szkole językowej. Mogę Cię również przygotować do egzaminu HSK oraz HSKK (ustnego), który jest wymagany przy aplikowaniu o niektóre stypendia językowe na chińskich uniwersytetach. Nauka ze mną odbywa się w luźnej i bezstresowej atmosferze, tak więc nie ma się czego obawiać. Lekcje mogą się odbywać u mnie, z dojazdem u uczn

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Wrocław

Minsang Y.

70 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

DAMIAN G. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język chiński
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Konwersacje
  • Język w biznesie
  • Studia zagraniczne
  • Przygotowanie do HSK
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 70 Zł/god.