Igor P.
Uczę matematyki na poziomie szkoły podstawowej (1-8), matury podstawowej i matury międzynarodowej IB
Uczę matematyki na poziomie szkoły podstawowej (1-8), matury podstawowej i matury międzynarodowej IB
Informacje o doświadczeniu:
Chciałbym pomóc innym w nauce matematyki tak, aby lepiej zrozumieli ten przedmiot. Pomóc zrozumieć metodę, zamiast nauczyć się wzorów na pamięć, gdyż przełoży się to na lepsze wyniki w dalszej nauce przedmiotów ścisłych.
Nazywam się Igor, mam 20 lat i chcę pomóc innym zrozumieć matematykę. Ukończyłem 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Jasienicy z dyplomem matury międzynarodowej (IB) z wynikiem 42 na 45 punktów z najwyższą oceną (7) z rozszerzonej matematyki. Obecnie jestem studentem drugiego roku na renomowanym Uniwersytecie Technicznym w Delft na wydziale inżynierii lotniczej, plasującym się na 1 miejscu w Europie według listy szanghajskiej. Wiem, że nauka matematyki w szkole dla niektórych może być nudna i zniechęcająca. Pomagając innym, chcę pokazać im metody wykonywania zadań, które będą zarówno proste jak i pozwalające zrozumieć konkretne tematy, co często przekłada się na łatwiejszą naukę matematyki w przyszłości. Mogę prowadzić lekcje zarówno po polsku jak i po angielsku. Zapraszam do kontaktu.
W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem