Korepetycje - Malwina S. id:28472

«Przygotowuję do egzaminów z języka polskiego takich jak: matura pisemna - poziom podstawowy i rozszerzony, matura ustna, egzamin ósmoklasisty.»

60 zł/60 min

Malwina S.

id: 28472

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Gdański

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2012

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Przygotowanie do szkoły

O sobie

Nazywam się Malwina. Z bardzo dobrym wynikiem ukończyłam dzienną, pięcioletnią filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. Następnie przez kilka lat pracowałam w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym, gdzie miałam okazję współpracować przy tworzeniu podręczników szkolnych - jako redaktor.

Od kilku lat prowadzę własną, jednoosobową działalność gospodarczą i zajmuję się udzielaniem korepetycji z języka polskiego, a także copywritingiem (pisaniem tekstów reklamowych) oraz korektą i redakcją.

Przez lata udzielania korepetycji wypracowałam własny system pracy z uczniem, który opiera się na trzech filarach, czyli skuteczności, efektywności oraz przyjaznej atmosferze.

1) Skuteczność w moim rozumieniu polega na możliwie najlepszym przygotowaniu ucznia do czekającego go wyzwania - egzaminu końcowego, sprawdzianu, pracy klasowej, kartkówki czy poprawki.

2) Efektywność z kolei oznacza takie przygotowanie ucznia, aby w jak najkrótszym czasie opanował jak najwięcej materiału.

3) Moim zdaniem skuteczna i efektywna nauka nie jest możliwa bez przyjaznej atmosfery - podczas zajęć koncentruję się na mocnych stronach ucznia i jego zaletach.

Po każdej lekcji uczeń otrzymuje ode mnie spersonalizowane notatki - dotyczące tych zagadnień, które podczas zajęć okazały się niezrozumiałe dla ucznia.

Pod koniec korepetycji zawsze zadaję zadanie domowe, a na początku kolejnych zajęć - sprawdzam, czy zostało ono sumiennie wykonane.

Co kilka miesięcy powtarzamy materiał tak, aby informacje "przedostały się" do tzw. pamięci długotrwałej ucznia.

Jestem wymagającą i skuteczną korepetytorką z pozytywnym nastawieniem do drugiego człowieka.

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Przez lata udzielania korepetycji wypracowałam własny system pracy z uczniem, który opiera się na trzech filarach, czyli skuteczności, efektywności oraz przyjaznej atmosferze. Przygotowuję dla ucznia spersonalizowane notatki - tylko z tymi zagadnieniami, które są dla niego problematyczne, dbam o regularne powtarzanie materiału, zawsze zadaję zadanie domowe i sprawdzam jego wykonanie.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Gdańsk

Klaudia R.

Uczę praktycznie i kreatywnie, poznając świat razem z uczniem i ze skupieniem na jego świecie wewnętrznym. Metody nauczania dopasowuję indywidualnie.

5
70zł/60 min

Wojciech K.

Jestem absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim, studia ukończyłem na specjalizacji nauczania j. polskiego jako obcego.

5
50zł/60 min

Sylwia O.

Matura, rozpoczęcie nauki, odrabianie prac domowych, przerabianie niezrozumiałego materiału. Absolwentka romanistyki i ekonomii międzynarodowej.

50zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Malwina S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język polski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
Zajęcia odbywają się u korepetytora, online, stawka – 60 zł/60 min.