Korepetycje - Malwina S. id: 28472

Malwina S.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Ukończyłam dzienną filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2016 pracuję jako korepetytorka języka polskiego. Przyjmuję na zajęcia uczniów przygotowujących się do egzaminów końcowych (egzamin ósmoklasisty, matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym).

Malwina S. 5.0(opinie: 8)

Ukończyłam dzienną filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2016 pracuję jako korepetytorka języka polskiego. Przyjmuję na zajęcia uczniów przygotowujących się do egzaminów końcowych (egzamin ósmoklasisty, matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym).

Przedmioty

Język polski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Mój system pracy z uczniami opiera się na trzech filarach. Są to RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ oraz PRZYJAZNA ATMOSFERA. Bazuję na wymaganiach szkolnych, aktualnych wymaganiach egzaminacyjnych, korzystam z materiałów dydaktycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i rzetelnych wydawnictw oświatowych. Przygotowuję dla ucznia spersonalizowane notatki, dbam o regularne powtarzanie materiału, zadaję zadania domowe i sprawdzam ich wykonanie - przy czym koncentruję się na mocnych stronach ucznia.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Kościerzyna, ul. Gdańska
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW KOŃCOWYCH (egzamin ósmoklasisty, nowa matura – poziom podstawowy i rozszerzony)

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu online (przez Skype’a) lub w Kościerzynie przy ulicy Gdańskiej – w stałym terminie wybranym przez rodziców.

Mój system pracy z uczniami opiera się na trzech filarach. Są to RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ oraz PRZYJAZNA ATMOSFERA. Co najistotniejsze – uczę, bazując na wymaganiach szkolnych, aktualnych wymaganiach egzaminacyjnych. Ponadto przygotowuję dla uczniów notatki, dbam o regularne powtarzanie materiału, zadaję zadania domowe i skrupulatnie sprawdzam ich wykonanie – przy czym koncentruję się na mocnych stronach uczniów.

Cena za godzinę zegarową zajęć to 100 złotych (zajęcia przygotowujące do egzaminów końcowych trwają 90 minut, a ich koszt to 150 zł za spotkanie).

Podczas zajęć rozwijam u ucznia umiejętności niezbędne na egzaminach, czyli:
– czytanie ze zrozumieniem;
– pisanie poprawnych tekstów (opowiadanie, rozprawka);
– funkcjonalne wykorzystanie wiedzy na temat lektur obowiązkowych;
– rozumienie kluczowych zagadnień związanych z gramatyką i teorią literatury;
– korzystanie z podstawowych technik skutecznego uczenia się.

Co zajęcia będę przekazywała uczniom materiał do nauki, z którego będę szczegółowo odpytywała podczas kolejnej lekcji. Poza tym co kilka miesięcy będziemy robić powtórki z tego, co przerobiliśmy wcześniej.

Jak zapewne się domyślasz… na zajęciach ze mną nie jest łatwo, ale jest skutecznie i motywująco, a do tego dbam o dobrą atmosferę podczas zajęć! Odezwij się i umów na pierwsze zajęcia. Razem damy radę!

Aby skutecznie uczyć się przez Skype’a potrzebne są:
– komputer/laptop z dobrym internetem kablowym, kamerką, mikrofonem oraz zainstalowanym programem Skype;
– drukarka;
– telefon z możliwością robienia i wysyłania zdjęć oraz z zainstalowaną aplikacją Skype.

Prowadząca:
Malwina S. – absolwentka dziennych studiów magisterskich z filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia dzieci i młodzieży – wspomaganie rozwoju, pracowała w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym jako redaktor (w tym przy tworzeniu podręczników szkolnych), poza nauczaniem zajmuje się copywritingiem oraz korektą i redakcją tekstów, od lat z powodzeniem przygotowuje uczniów do egzaminu ósmoklasisty i matury (na życzenie przedstawiam dyplomy ze studiów licencjackich, magisterskich oraz podyplomowych).

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz!
Ze względu na charakter mojej pracy nie zawsze mogę odebrać telefon. Jeżeli nie odbiorę, napisz (może to być chociażby krótki esemes o treści "korepetycje") – wtedy oddzwonię do Ciebie możliwie szybko. Na maile staram się odpowiadać w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

Wykształcenie:
Uniwersytet Gdański, magister, 2012
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

8 opinie o Malwina S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

7

Ilona

5+

05.07.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Polecam lekcje przygotowujące do egzaminu 8-klasisty u Pani Malwiny. Bardzo miła atmosfera połączona z profesjonalizmem. W niedługim czasie syn nadrobił zaległości, zrobił ogromne postępy, co pozwoliło mu uzyskać bardzo dobry wynik na egzaminie. Zdecydowanie polecam !!!... więcej»
Ewa

5

30.12.2022

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Córka jest zadowolona z lekcji z Panią Malwiną. Bardzo dobry kontakt, współpraca przebiega poprawnie. ... więcej»
Ewelina

5+

02.12.2022

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru p. Malwiny, jest zawsze przygotowana i punktualna. Jest bardzo zaangażowana i ma świetne podejście do ucznia. Bardzo polecamy!... więcej»
Magdalena

5+

02.04.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Moja opinia jest dobra.... więcej»
Ilona

5+

27.02.2022

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Mój jest bardzo zadowolony. Korzystamy i w przyszłym roku też na pewno skorzystamy.... więcej»
Ludmiła

5+

16.02.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Pani Malwina bardzo dobry korepetytor, sumienna, mam nadzieje, że córka napisze maturę dobrze.... więcej»
Grzegorz

5+

17.01.2022

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Świetny korepetytor! Pani Malwina bardzo dobrze przygotowała mnie do matury, dzięki współpracy mam bardzo dobry wynik.... więcej»
Dorota

5+

12.01.2022

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Polecam zajęcia z panią Malwiną.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety